סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מסחר תנודתי בארה”ב, הפד הודיע על סיוע כספי נוסף לשוק ההון

נאסד"ק מטפס 2.4% אחרי הנפילות של אתמול; בואינג נופלת 14%; אמאזון מזנקת 4.6%; מגמה מעורבת באירופה, דקס עולה 0.4%

לאחר עוד פתיחת שבוע לפנתיאון בבורסות העולם עם הירידות החדות ביותר בארה"ב בשנים האחרונות בהם צללו המדדים 11-13 אחוזים בהתאמה, הבורסה בניו יורק פתחה את שעריה לעוד יום מסחר תנודתי. החוזים מגלמים עליה של כ-2% עליה במדד האס אנד פי 500 בעוד תעודת הסל על הנסד"ק 100 מראה על עליה של 3.5% בפתיחת המסחר.

באירופה עברו המדדים לירידות שערים לאחר פתיחה חזקה למעלה, הדקס והקאק בצרפת יורדים 1.1% ו-0.6% בהתאמה. באסיה ננעלו המדדים במגמה מעורבת, הונג קונג התחזקה ב-0.87%, שנחאי ירדה 0.35%, אוסטרליה עלתה בעוצמה 5.8%.

הזהב שמהווה מקלט גם כן נפגע בירידות אמש, היום הזהב מתאושש מעט לרמה של 1,487 דולר לאונקיה. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות ל 29.2 דולר לחבית.

מניות בכותרות

בואינג (BA) עולה 4% במסחר המוקדם למרות הורדת דירוג החוב של החברה בדרגה אחת לרמה של BBB מ- A- ע"י סוכנות הדירוג סטנדרד אנד פורס.

רגנרון פארמה (REGN) עולה 10% במסחר המוקדם. החברה הודיעה שיש לה טיפול פוטנציאלי לקורונה שיהיה מוכן לניסוי קליני בשלבים המוקדמים של הקיץ הקרוב. החברה אמרה שהיא מתכננן לעשות הן טיפול והן חיסון עבור הנגיף.

אמזון (AMZN) הודיעה אמש שהיא תגייס 100 אלף עובדים כדי להתמודד עם כמות ההזמנות האדירה בעקבות הסגר וכמות האנשים שנשארים בביתם.

פפסיקו (PEP) החברה מקבלת העלאת המלצה מתשואת שוק לתשואת יתר מאברקור ISI.

זום וידאו (ZM) מקבלת המלצת קניה בסיקור מחודש של נידהם. החברה מקבלת המלצה קניה לאור הביקוש לטכנולוגית שיחות הוידאו של החברה בשם המצב העולמי.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים