סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

האופטימיות שבה לשוק: עליות שערים חדות בפתיחה בארה”ב

דאו ג’ונס מזנק 6.7% לקראת אישור תוכנית תמריצים בסנאט; שברון מטפסת 16.5%; עליות באירופה, דקס טס 7.3%

לאחר יום מסחר תנודתי אמש ונעילה שלילית בבורסה, שוק המניות בארה"ב נפתח  במגמה חיובית, למרות וירוס הקורונה. המדדים עולים בחדות וכנראה מעכלים את תוכנית הבנק המרכזי להקל על השוק עם רכישה בלתי מוגבלת של אגרות חוב אוצר ומגובי משכנתאות.

באירופה השווקים נסחרים בעליות שערים חדות מהבוקר, גרמניה עולה מעל 6%, צרפת ובריטניה עולות 4% ו-4.5% בהתאמה. אסיה ננעלה במגמה חיובית וראלי חזק מאוד בשווקים, יפן עלתה 7%, הונג קונג 4.5%, קוראיה התחזקה ב-8.6%.

הנפט מתחזק גם היום לרמה של 24.2 דולר לחבית, הזהב ממריא בחדות, מזנק מעל 6% לרמה של 1,670 דולר לאונקיה.

 

שברון (CVX) החברה חותכת את תחזית ההוצאות שלה לשנת 2020 ב-20% ותפסיק את תוכנית רכישת המניות. יחד עם זאת החברה הודיעה שלא תפגע בדיבדינד שהיא מחלקת.

טוויטר (TWTR) החברה מעדכנת תחזית בעקבות ירידה במכירת פרסום בעקבות וירוס הקורונה, החברה מדווחת שהתעבורה ברשת גדלה בעקבותיו אך זה לא תורם כרגע לשורה התחתונה.

אמזון (AMZN) השעתה יותר מ-3900 מוכרים בעקבות הפרות של הסכם המחיר ההוגן של החברה. החברה חוקרת את המידע עם הרשות הפדרלית בשביל להגיע לאותם גורמים שנצלו את המצב במדינה למכור מוצרים במחירים מופקעים.

מונדלז (MDLZ) החברה מגדילה את השכר השעתי של עובדי החברה ב-2 דולר ותשלם בונוס שבועי של 125 דולר לנציגי המכירות. יצרנית המזון נהנית מהמצב ובביקושים הגדולים למזון לבית.

קומקסט (CMCSA) ודיסקברי (DISCA) שהן בעלות זכויות השידור של המשחקים האולימפיים בארה"ב הודיעו עוד לפני ההודעה הרשמית של ממשלת יפן, שככל הנראה המשחקים האולימפיים ידחו בשנה.

דולר טרי (DLTR) מקבלת העלאת המלצה משואת שוק לתשואת יתר מטלסי אדביזורי גרופ.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים