סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

בורסות ארה”ב נפתחו בעליות למרות הזינוק בדורשי העבודה

דאו ג’ונס מוסיף 2.7% ביום שלישי של עליות; נאסד"ק עולה 2.3% נחלשו הירידות באירופה הדקס יורד 0.8%; הנפט ממשיך לאבד גובה

התנודתיות בשווקים נמשכת לאחר שאתמול ננעלו המדדים בעליות שערים יום שני ברציפות, מניות הטכנולוגיה שהיו חזקות בכל התקופה האחרונה נסחרו בירידות שערים לאחר שהחזיקו את השוק בימים האחרונים. 

דוח דורשי העבודה השבועי מצביע על עליה של 3.3 מיליון דורשי עבודה חדשים בשבוע, פי 2 מהצפי לכ-1.5 מיליון. בתקופה הקרובה ימי חמישי יהיו סמן לראות האם הגידול בדורשי העבודה גדל או מתמתן בדומה ל-2008.

באירופה השווקים נסחרים בירידות שערים, גרמניה, צרפת ובריטניה יורדות כ-0.8% בממוצע.באסיה ננעלו המדדים בירידות שערים: הניקיי ירד 4.5%, הונג קונג נחלשה 0.7%, קוריאה 1.1% ושנחאי ירדה 0.6%. 

הנפט נחלש היום לרמה של 23.8 דולר לחבית, הזהב מתחזק על רקע הירידות בשווקים, מחיר אונקיה נסחר ברמה של 1660 דולר.

מניות בכותרות

יוניטד הלת’ (UNH) החברה מציגה בדיקה עצמית לוירוס הקורונה דבר שיפחית את הסיכון של הצוותים הרפואיים.

מיקרון (MU) פרסמה אמש לאחר המסחר את הדוחות לרבעון האחרון, החברה מציגה רווח של 45 סנט למניה מול צפי של 37 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות, החברה נותנת תחזית טובה לרבעון הראשון של השנה.

סיגנט גולריז (SIG) חברת התכשיטים מדווחת על רווח של 3.67 דולר למניה ברבעון האחרון 20 סנט מעל לצפי עם הכנסות שהיו גם כן טובות מהמצופה. החברה לא מספקת תחזית לשנה הקרובה ומשהה את חלוקת הדיבדנד בשל אפשרות לפגיעה בעסקיה בעקבות וירוס הקורונה.

מקדונלדס (MCD) עושה התאמות לתפריט אותו היא מגישה בשל התפתחות וירוס הקורונה שמשפיע על התנועה של הלקוחות.

אפל (AAPL) לפי סוכנות ניקיי היפנית, אפל משהה את יציאת מכשירי האייפון החדשים במספר חודשים בשל וירוס הקורונה. הדבר קורה בשל כשל בשרשרת האספקה והייצור כמו גם ירידה בביקוש מהצרכנים.

ביונד מיט (BYND) החברה מקבלת הורדת המלצה למכירה מנייטרלי ע"י גולדמן זאקס בשל הירידה לביקוש של מוצריה בשל וירוס הקורונה.הוסף תגובה
  1. 2. (לל"ת)

    מאת: gil_am | פורסם ב- 26/03/20 15:24
  1. 1. בינתיים - עולם הפוך (לל"ת)

    מאת: חגיתת | פורסם ב- 26/03/20 15:19

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים