סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות בניו יורק לאחר דוח דורשי אבטלה גבוה מהצפוי

דאו ג’ונס יורד 0.8%; אירופה עברה לירידות שערים, הדקס נופל 1.17%; החוזים על הנפט ממריאים 9%

לאחר יום מסחר שלילי אמש בארה"ב בו ירדו המדדים מעל 4% בממוצע, הבורסה בארה"ב פתחה את המסחר בירידות שערים קלות, בעקבות דוח שבועי של דורשי עבודה שיצא חלש מהצפיות, השוק ציפה ל 3.76 מיליון דורשי עבודה חדשים ובפועל קיבל 6.65 מיליון. בדומה לעבר הרחוק של 2008 ניתן לראות שהשוק לא יודע למה לצפות בעת משבר ולכן הנתונים רחוקים מהציפיות.

באירופה השווקים עברו למגמה שלילית הדקס והקאק יורדים 0.6% ו-0.2% בהתאמה, בריטניה נסחרת ללא שינוי. באסיה ננעלו המדדים במגמה מעורבת: הניקיי ירד 1.37%, הונג קונג עלתה 0.84%, קוריאה עלתה 2.34% ושנחאי התחזקה 1.7%. 

הנפט נסחר בעליות שערים חדות של מעל 9% לרמה של 22.4 דולר לחבית מסוג לייט קרוד, הזינוק החד מגיע בעקבות רצונה של סין לרכוש נפט לצרכי רזרבה וניצול ש למחירו הנמוך. הזהב עולה קלות לרמה של 1,620 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

זום וידאו (ZM) החברה דיווחה על שימוש יומי של 200 מיליון יוזרים במרץ האחרון בהשוואה ל-10 מיליון בלבד במרץ שנה שעברה.

קרניבל קרוז (CCL) קונה זמן, החברה גייסה 6.25 מיליארד דולר באמצע אג"ח, 4 מיליארד בתשואה של 11.5%, דבר שממחיש את מצבה הקשה של החברה בעקבות משבר העולמי בענף התיירות. באוקטובר האחרון החברה גייסה בתשואה של 1% בלבד.

בואינג (BA) החברה מאפשרת תוכנית פרישה מרצון לעובדים עם חבילות שכר והטבות.

וולט דיסני (DIS) החברה מקבלת העלאת המלצה לתשואת יתר מנייטרלי ע"י אטלנטיק אוויקטיס שטוענת שהחולשה האחרונה במניה ככל הנראה קרובה לסיומה.

סטאנלי בלק אנד דאקר (SWK) יצרנית כלי העבודה ביטלה את התחזית השנתית שלה בעקבות משבר הקורונה שיפגע בתוצאותיה. עוד ציינה החברה שהיא מקטינה את האיוש הלא חיוני.

וולגרינס (WBA) רשת הדראגסטורים הרוויחה 1.52 דולר למניה, 5 סנט מעל לצפי עם הכנסות שעקפו את ציפיות השוק. החברה אומרת שלא ברורה הפגיעה בעקבות וירוס הקורונההוסף תגובה
  1. 2. פעם שעברה חזו עד 4 מיליון

    מאת: סטוקבקיסט | פורסם ב- 02/04/20 16:34
  1. 1. די נו ושבוע שעבר הם זינקו

    מאת: Nanis | פורסם ב- 02/04/20 16:16

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים