סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יום נוסף של עליות שערים בוול סטריט

דאו ג’ונס נוסק 3.6%; חברת הקרוזים קרניבל טסה 25%; אירופה מזנקת בחדות יום שני ברציפות; החוזים על הנפט מתאוששים

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים, זה היום השני ברציפות, לאחר יום חיובי במיוחד שנחתם בעליה של 7% במדדים המובילים. האופטימיות בשווקים ממשיכה על רקע האטה של וירוס הקורונה בעולם והציפייה ליום שאחרי. הבורסה בארה"ב תמשיך לשבוע מסחר מקוצר, כשביום שישי לא יתקיים מסחר לרגל הפסחא.

באירופה השווקים מזנקים יום שני ברציפות, הדקס עולה 3.8%, צרפת עולה 3% ובריטניה מתעלמת ממצבו של ראש הממשלה שלה ועולה 2.5%.

באסיה עליות שערים חדות: הניקיי עלה 2%, הונג קונג עלתה 2.1%, קוריאה עלתה 1.77% ושנחאי חזרה מיום של חופשה לעלות של 2%. 

הנפט נסחר בעליות שערים לאחר הירידות אמש, חבית מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 26.5 דולר. הזהב מתחזק גם הוא ונסחר ברמה של 1,708 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

סלאק (WORK) הגדילה את הגיוס שלה לחוב עם פדיון ב-2025 שיהיה עבור כסף או מניות, ל-750 מיליון דולר בעקבות ביקושים גדולים ומקבלת את אמון השוק עם ריבית שנתית של 0.5% בלבד.

M3 (MMM) החברה מכרה לממשלת ארה"ב קרוב ל-167 מיליון מסכות עבור צוותים רפואיים למשך 3 חודשים. החברה ממשיכה להעלות את הייצור בעקבות הבקשות מצד הבית הלבן.

אקסון מובייל (XOM) החברה חותכת את ההוצאות ל-2020 ב-30% ואת הוצאות התפעול ב-15% בשל האתגרים בשוק האנרגיה.

קראפט היינץ (KHC) החברה מעלה את תחזית המכירות לרבעון הראשון בעקבות הביקוש הגדול למוצרי החברה בשל וירוס הקורונה שגורם לאנשים להיות בביתם.

לאוס (LOW) מקבלת עדכון המלצה לקניה מהחזק ע"י לופ קפיטל,משום שהיא בין הרשתות היחידות שעדיין פתוחות בצורה מלא הלמרות המשבר.

חברות המשחקים אקטיויזן (ATVI) ו-טייק טו אינטרקטיב (TTWO) מקבלות סיקור חדש מוולס פארגו לתשואת יתר בשל יציאה של משחקים חדשים לשוק במותגים העיקריים של החברות.

בואינג (BA) החברה מודיעה שהיא משהה את הייצור של מטוס 787 במפעל בדרום קרוליינה בשל הקריאה של המושל לתושבים להשאר בבתיהם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים