סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

נתוני האבטלה היו גרועים מציפיות האנליסטים ועמדו על 5.2 מיליון בקשות חדשות בשבוע האחרון; אמאזון מגיעה לשיא כל הזמנים; מגמה חיובית באירופה, דקס עולה 1.05%

יום המסחר בוול סטריט נפתח בעליות שערים, למרות נתוני מאקרו חלשים שפורסמו לפני שעה קלה. על פי הנתונים, מספר הבקשות לדמי אבטלה בארה"ב הסתכם בשבוע שעבר ב- 5.2 מיליון, ועבר את הערכות הכלכלנים שעמדו על 5.1 מיליון בקשות חדשות בלבד. למרות זאת, החוזים בניו יורק מצביעים על פתיחה ירוקה ונסחרים בעליה של עד 0.8%.

באירופה מתנהל המסחר במגמה חיובית, הדקס מוסיף 1.08%, פוטסי עולה 0.5% וקאק מוסיף 0.6%. העליות מגיעות על רקע פרסום תוכניות היציאה האסטרטגית של כמה מדינות ביניהן גרמניה והתחושה שכבר "רואים את הסוף" בפעולות הסגר העולמי.

הזהב נסחר בעליה ומחיר אונקיה עומד על 1,753 דולר. מחיר נפט מסוג WTI עולה כעת ב-1.4% ל-20.1 דולר לחבית, ואילו הנפט מסוג ברנט מטפס ב-2.3% ונסחר ב- 28.3 דולר לחבית.

מניות בכותרות:


מורגן סטנלי (MS) פרסמו דוחות לרבעון הראשון של השנה ודיווחו על רווחשל 1.01 דולר למניה, נמוך מהציפיות של 1.14 דולר למניה. ההכנסות היו נמוכות גם הן מהציפיות. מנכ"ל הבנק אמר שהחברה הצליחה לעבור בצורה טובה את הרבעון באופן ההתמודדות עם השפעות הקורונה. 

בלאקרוק (BLK) פרמה גם היא את התוצאות לרבעון והיכתה את התחזיות עם רווח של 6.6 דולר למניה, לעומת ציפיות של 6.36 דולר למניה. גם הכנסות החברה היו מעל הציפיות למרות התקופה המאתגרת. 

קוסקו (COST) ענקית המזון הגדילה את הדיבידנד הרבעוני שלה ב-7.7% ל-70 סנט למניה ובהיפוך מוחלט למגמה הכללית של חברות הענק באמריקה. החברה דיווחה שהיא דווקא מרוויחה מאגירת המזון ההמונית של הציבור האמריקאי בתקופה האחרונה. 

הרץ גלובל (HTZ) החברה פנתה לקבלת עזרה מהממשלה כדי להמנע מפשיטת רגל, כך על פי מקורות ששוחחו עם כתבי הניו יורק פוסט. ענקית השכרת הרכב עומדת בפני הפסד של 1.5 ביליון דולר בחודש הקרוב. 

יונייטד איירליינס (UAL) קיצצה את לוח הטיסות שלה לחודש מאי ב-90%, כשהיא מסבירה שהדרישה ברחבי העולם לטיסות שואפת לאפס. החברה הזהירה כי ייתכן שתאלץ להתחיל לפטר עובדים בתקופה הקרובה. הוסף תגובה
  1. 1. השיטה של הג'ינג'י

    מאת: שעיה | פורסם ב- 16/04/20 16:34

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים