סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק, הנפט מזנק

דאו ג’ונס עולה 1.6%; ה-WTI מזנק ב-24.7% ל-14.4 דולר לחבית; נטפליקס יורדת 3.5% אחרי הדוחות; מגמה חיובית באירופה

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים לאחר ירידות חדות אמש בו אבדו המדדים מעל 3% בממוצע. הנפט המשיך לספק אתמול דרמה לאחר שהחוזה הקצר (ספוט) ליוני ירד כ-50% לרמה של 11.5 דולר לחבית בו הוא גם נסחר כעת.

עונת הדוחות ממשיכה לצבור תאוצה כשראשוני חברות הטכנולוגיה דיווחו אמש לאחר מסחר כמו נטפליקס וטקסס אינסטרומנטס ענקית השבבים.

באירופה השווקים נסחרים בעליות: הדקס עולה 0.7% והקאק הצרפתי ב 0.3%, בריטניה עולה 1.3%.באסיה מגמה מעורבת: הניקיי ירד 0.75%, הונג קונג עלתה 0.4%, קוריאה התחזקה 0.9% ושנחאי עלתה ל 0.6%.

מניות בכותרות

טקסס אינסטרומנטס (TXN) יצרנית השבבים דיווחה אמש על רווח של 1.24 דולר למניה מול צפי של דולר והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה ציינה שהתפרצות וירוס הקורונה יפגע בתוצאות שלה והיא סיפקה תחזית מתחת לציפיות השוק.

ציפוטל מקסיקן גריל (CMG) רשת המסעדות לאוכל מהיר בסגנון מקסיקני דיווחה על רווח של 3.08 דולר למניה, 18 סנט מעל לצפי של השוק. הכנסות החברה עמדו בציפיות השוק והיא מציינת שיש לה 80% עליה במכירות און ליין שבולמות את המגמה השלילית הנובעת מסגירת סניפים בשל וירוס הקורונה.

נטפליקס (NFLX) הרוויחה 1.57 דולר למניה מול צפי של 1.65 דולר עם הכנסות בצפי. החברה גייסה 16 מיליון מנויים במהלך הרבעון הראשון בשל וירוס הקורונה וישיבה של האנשים בבתים.

ביוג’ן (BIIB) החברה הרוויחה 9.14 דולר למניה מול צפי של 7.73 דולר עם הכנסות שעקפו את ציפיות השוק. החברה מתייחסת לנגיף הקורונה ואומרת שעלו הסיכונים הפוטנציאלים אך כרגע הם אינם ניתנים לאיתור ולכן קשה לה להעריך את הנזק העתידי על תוצאות החברה אם בכלל.

קימברלי קלארק (KMB) החברה מציגה רווח רבעוני של 2.13 דולר מול צפי של 1.7 דולר למניה עם הכנסות שעקפו את ציפיות השוק. החברה מציינת שהיא ראתה גידול אורגני של 11% בשל גידול במכירות בשל מגפת הקורונה, יחד עם זאת, היא אינה יכולה להעריך את הצפי להמשך השנה.

שברון (CVX) קבלה הודעה מהממשל לסיים את פעילותה בוונצואלה עד לראשון בדצמבר השנה. שברון היא חברת נפט אמריקאית יחידה שעדיין פועלת במדינה.

דלתא איירלייס (DAL) – הפסידה 51 סנט למניה מול צפי להפסד של 70 סנט. הכנסות החברה יצאו מתחת לשוק וירדו ב-18% ביחס לשנה שעברה וזה קורה בשל התפרצות וירוס הקורונה לקראת סוף הרבעון הראשון בארה"ב. החברה מצפה לקבל חילוץ ואומרת כי הצעדים שנקטה יקטינו את שריפת המזומנים היומית בחצי.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים