סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

האופטימיות ממשיכה בפתיחת שבוע המסחר בוול סטריט

עליות שערים בניו יורק, נאסד"ק עולה 1.13%; חוזה נפט למסירה ביוני מאבד רבע מערכו; שבוע עמוס בדוחות נפתח היום

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים של מעל אחוז במדדים המובילים על רקע אופטימיות וחזרה מהירה לשגרה. הדברים לא נתמכים במציאות ומחיר הנפט משדר תמונה שונה לחלוטים עם ריסוק של קרוב לרקע מערכו. חבית למסירה מסוג לייט קרוד נסחרת ברמה של 12.8 דולר ירידה של 24.5% ביחס לנעילה ביום שישי האחרון.

באירופה השווקים נסחרים במגמה חיובית: הדקס עולה 2.5%, הקאק הצרפתי עולה 1.6% ובריטניה עולה 1.5%. באסיה נפתח שבוע המסחרה עליות: מדד הניקיי היפני עלה ב 2.7% והונג קונג עלתה ב 1.9%.

מניות בכותרות

בואינג (BA) ביטלה בסוף השבוע את העסקה לרכישת עסקי הסילון של החברה הברזילאית אמברבר בגובה של 4.2 מיליארד דולר ל-80% ממניות החברה. החברות לא הגיעו להסכם על התנאים הסופיים ועל תאריך יעד. החברה הברזילאית מאשימה את בואינג בביטול העסקה שלא כדין.

אוטוניישן (AN) תחזיר 77 מיליון דולר שקבלה בהלוואות מתוכנית ההגנה של ממשלת ארה"ב. החברה תכננה לשלם שכר לעובדיה אולם החליטה שלא להשתמש בכסף בשל הנחיות חדשות לתוכנית.

קטרפילר (CAT) יצרנית הציוד הכבד מקבלת הורדת המלצה למשקל חסר ממשקל שוק מבנק ההשקעות מורגן סטנלי.

ביונד מיט (BYND) החברה מקבלת הורדת המלצה למכירה מנייטרלי מבנק ההשקעות UBS , אחרי קפיצה של 142% מחודש מרץ אומרים בבנק שהעליה המטאורית לא לוקחת בחשבון את השפעות הקורונה על החברה.

הרץ גלובל (HTZ) חברת השכרת הרכב מקבלת הורדת המלצה למשקל חסר ממשקל שווה וחיתוך חזק מאוד של מחיר היעד מ-10 דולר ל-2 דולר למניה מברקליס.

טסלה (TSLA) החברה קוראת לאלפי עובדיה לחזור לעבודה במפעלי החברה בקליפורניה וזה למרות שהוראות הבריאות לגבי הקורונה טרם שונו.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים