סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בניו יורק בעקבות נתוני האבטלה

דאו ג’ונס יורד 1.4%; מספר המובטלים בארה"ב עולה על 30 מיליון; פייסבוק מזנקת לאחר הדוחות אמש; לאחר המסחר יגיע השיא עם דוחות אפל ואמזון

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים במדדים המובילים, על רקע נתוני מאקרו חלשים שפורסמו לפני תחילת המסחר. פייסבוק מזנקת בחדות לאחר הדוחות אמש. 

אפל ואמזון ידווחו לאחר נעילת המסחר. לפני מספר דקות פורסם נתון דרשי האבטלה השבועי ששוב יצא גבוה מהצפי עם 3.89 מיליון דורשי אבטלה חדשים מול צפי של 3.5 מיליון בלבד.

באירופה השווקים נסחרים במגמה שלילית: הדקס והקאק יורדים 0.5%, בריטניה נחלשת ב-1.2%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד למסירה בחודש יוני מזנקת 15% למחיר של 17.4 דולר לחבית. הזהב נסחר ביציבות סביב 1,711 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

פייסבוק (FB) מזנקת מעל 7% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה דוחות מתחת לציפיות השוק. הצפי של החברה ליציבות ברבעון הנוכחי מביא לתקווה שהנזקים מהמשבר לא גדולים כפי שציפו עד כה.

טסלה (TSLA) עולה 7% במסחר המוקדם לאחר שאמש פרסמה את דוחותיה לרבעון הראשון. החברה הציגה רווח מול צפי להפסד עם הכנסות שעקפו קלות את ציפיות השוק.

מייקרוסופט (MSFT) הציגה רווח של 1.4 דולר למניה מול צפי של 1.26 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהחברה מציינת שלהתפרצות וירוס הקורונה יש פגיעה זניחה ביותר על עסקיה.

מקדונלדס (MCD) החברה פרסמה את תוצאותיה לפני המסחר עם פספוס בשורה התחתונה ורווח של 1.47 דולר מול צפי של 1.57 דולר הכנסות החברה עקפו מעט את התחזיות.

טוויטר (TWTR) הרשת החברתית פרסמה דוחות לפני המסחר עם רווח של 11 סנט למניה מול צפי של 10 סנט. הכנסות החברה ויוזרים פעילים עקפו את תחזיות השוק. המניה עברה מעליות חדות לירידות חדות במסחר המוקדם.

קומקסט (CMCSA) החברה דיווחה לפני המסחר על רווח של 71 סנט למניה מול צפי ל-68 סנט. ההכנסות לעומת זאת יצאו מתחת לציפיות השוק. החברה הוסיפה 477 אלף לקוחות לאינטרנט המהיר - הנתון הגבוה ביותר ב-12 השנים האחרונות. בשירות הטלויזיה חלה ירידה בגלל ביטול אירועי ספורט.

טפסטרי (TPR) החברה שנקראה בעבר קואוץ’ הפסידה 27 סנט למניה ברבעון האחרון, מעל לצפי להפסד של 15 סנט. החברה משהה את התחזית השנתית בשל הפגיעה בעסקיה בשל וירוס הקורונה.

קרפט היינץ (KHC) יצרנית המזון מדווחת על רווח של 58 סנט למניה מול צפי של 55 סנט. הכנסות החברה עקפו את הציפיות בשל הביקושים למוצרי החברה בעקבות וירוס הקורונה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים