סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת את שבוע המסחר בנטייה לירידות שערים

הבורסה בארה"ב תיסחר לאחר הדוחות של ענקיות הטכנולוגיה שפורסמו בשבוע שעבר וסיימו את השבוע בטעם מעט חמוץ, ובירידות שערים חדות, בעיקר בשל דוח מאכזב של אמזון

וול סטריט צפויה לפתוח את שבוע המסחר בירידות שערים שהולכות ומתמתנות ככל שמתקרבים לפתיחה. הבורסה בארה"ב תיסחר לאחר הדוחות של ענקיות הטכנולוגיה שפורסמו בשבוע שעבר וסיימו את השבוע בטעם מעט חמוץ ובירידות שערים חדות בעיקר בשל דוח מאכזב של אמזון.

ברייקשיר הת’וואיי, חברת האחזקות של וורן באפט, פרסמה דוחות חלשים בסוף השבוע עם הפסד של 50 מיליארד דולר ובעיקר ראו שם חיסול פוזיציה במניות התעופה שירדו בחדות בעקבות וירוס הקורונה והשלכותיו על הכלכלה העולמית.

באירופה מגמה שלילית בפתיחת שבוע המסחר, הדקס והקאק נחלשים 3.4% ו-3.8% בהתאמה. באסיה ננעל המסחר במגמה שלילית, הונג קונג ירדה 4.2% סיאול ירדה ב 2.68%. בסין וביפן לא התקיים מסחר היום והוא יתחדש מחר.

הנפט נסחר בירידות שערים. חבית מסוג לייט קרוד ממשיכה להסחר בתנודתיות גבוה ומוחקת ירידות שערים חדות מוקדם יותר. כעת מחירה עומד על 19.5 דולר לחוזה יוני.

מניות בכותרות

ברייקשיר הת’וואיי (BRKB) דיווחה בסוף השבוע על הפסד של 50 מיליארד דולר בקירוב וחיסול פוזיציה בחברות התעופה, אמריקן איירליינס, יוניטד, סוות’ ווסט ודלתא.

גיליאד (GILD) קבלה אישור מהיר מה-FDA עבור תרופת רמדסיביר המטפלת בחולי קורונה ומקצרת במעט את זמן ההחלמה.

דיסני (DIS) מקבלת הורדת המלצה מקניה לנייטרלי ע"י מופט נייתנסון בשל השפעת וירוס הקורונה על עסקי החברה.

חברות הרכב הגדולות בארה"ב פורד, ג’נרל מוטורס, פיאט, קרייזלר וטויוטה הוציאו דיווח על מכירה של 8.6 מיליון כלי רכב באפריל בהשוואה ל-16.5 מיליון כלי רכב בשנה שעברה, ירידה של 48% והחדה ביותר מאז החלו המדידות למכירת כלי רכב בשנות ה-80.

טייסון פודס (TSN)  החברה פרסמה דוחות לפני המסחר ומדווחת על רווח של 77 סנט למניה מול צפי של 1.04 דולר הכנסות החברה גם כן היו חלשות מציפיות השוק. החברה מדווחת שהיא חוותה שינוי בעקבות וירוס הקורונה והמניה צונחת 7% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים