סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

אלביט מערכות: 17 בתי חולים בישראל מפעילים את מערכת אקס - טימס

מערכת אקס-טימס של אלביט מצויה בשימוש מבצעי באוגדות, חטיבות וגדודים בצה"ל ומותקנת כאפליקציה סלולרית מבוססת ענן, על מכשירי הסלולר האישיים של הצוותים הרפואיים

 אלביט מערכות מפרסמת נתון לפיו 17 בתי חולים בישראל מפעילים את מערכת אקס-טימס, מערכת שליטה ובקרה סלולרית מבית אלביט. מדובר במערכת המצוייה בשימוש מבצעי באוגדות ובחטיבות של צה"ל.

ברשימת בתי החולים המפעילים את המערכת של אלביט ניתן למנות את איכילוב, שיבא, הדסה, רמב"ם, אסף הרופא, סורוקה, הלל יפה, ברזילי, קפלן, מאיר, השרון, בני ציון, הגליל והעמק.

ניהול השליטה והבקרה בבתי חולים מחייב תשתית שליטה ובקרה מתקדמת הדומה לצרכים של שדה הקרב. מערכת אקס-טימס של אלביט מערכות מצויה בשימוש מבצעי באוגדות, חטיבות וגדודים בצה"ל ומותקנת כאפליקציה סלולרית מבוססת ענן, על מכשירי הסלולר האישיים של הצוותים הפועלים במרכזים הרפואיים.

המערכת מאפשרת לנהל ביעילות צוותים רבים, המבצעים משימות שונות, באתרים שונים, ומשקפת לחדר המצב תמונת מצב כוללת, מבוססת מיקום, בזמן אמת. המערכת מספקת יכולת לתקשורת בקבוצות מוגדרות בדיבור, טקסט או וידאו תוך תפעול אופטימלי המתאים לעבודה בבגדי המיגון. המערכת מסוגלת לדרג את המאמצים הטיפולים על מנת לייעל את ניתוב כוח האדם ולאפיין את מוקדי הפעילות. היא מאפשרת רישום רפואי ללא צורך בהקלדה ותחת תנאי מיגון מחמירים. בנוסף, המערכת תאפשר להעביר כוחות התערבות לחירום באופן מהיר כך שתאפשר ניצול יעיל של כוח האדם. המידע המועבר במערכת מוצפן ושומר על הביטחון והסודיות הרפואית הנדרשת.

חיים דלמר, מנכ"ל חטיבת תקשוב וסייבר באלביט מערכות: "אנחנו גאים לספק יכולות טכנולוגיות מתקדמות ומוכחות משדה הקרב לטובת שיפור הפעילות של מרכזים רפואיים וארגונים נוספים העומדים בחזית המאבק בקורונה. אנחנו רואים בזה משימה לאומית".הוסף תגובה
  1. 2. רק חבל שמוציאים עובדים לחלת

    מאת: orenmat | פורסם ב- 11/05/20 17:15
  1. 1. אם המנייה היתה מגיבה לכל החוזים

    מאת: rahmin | פורסם ב- 11/05/20 17:03

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים