סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות כלכלה

מנכ”ל משרד האוצר שי באב”ד הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו

באב"ד פורש לאחר חמש שנים בתפקיד ובעיצומו של משבר הקורונה; לבקשת השר המיועד ישראל כ"ץ, סוכם כי מועד סיום תפקידו יתואם בין הצדדים בהמשך

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, הודיע לשר האוצר המיועד, ישראל כ"ץ, על כוונתו לסיים את תפקידו עם כינונה של הממשלה החדשה וחילופי השרים. לבקשת השר כ"ץ סוכם בין השניים כי מועד סיום תפקידו של מנכ"ל משרד האוצר יתואם בין הצדדים בהמשך.

באב״ד החל לשמש בתפקיד מנכ"ל משרד האוצר לפני חמש שנים, עם מינויו של משה כחלון לשר. באב"ד היה מועמד לכנסת בעצמו כאשר רץ מטעם רשימת כולנו במקום ה-11, אך לא נכנס לכנסת. גם השר כחלון עצמו הודיע לפני כחודש על כוונתו לפרוש מהחיים הפוליטיים עם הקמת הממשלה החדשה.
 

באב"ד הדגיש בפני השר כ"ץ כי הוא מעמיד את ניסיונו לרשותו ולרשות ממשלת ישראל בכדי שהעברת המקל תתבצע על הצד הטוב ביותר בתקופה מאתגרת זו.

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד: "בחמש השנים האחרונות ניתנה לי הזכות הגדולה ביותר של חיי לשרת את אזרחי מדינת ישראל באחד התפקידים המשפיעים והחשובים הקיימים בשירות הציבורי. אני מודה לשר האוצר, משה כחלון, על האמון שנתן בי ועל כך שאפשר לי למלא את שליחותי הציבורית בצורה הטובה ביותר, ולאשתי ולמשפחתי על התמיכה רבת השנים שבלעדיה לא הייתי יכול לבצע את התפקיד. כמו כן מאחל לשר כ״ץ הצלחה רבה במשרד האוצר. הצלחתו הצלחתנו״.

 


היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים