סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ארה”ב פותחת את שבוע המסחר בעליות שערים

ברקע אופטימיות לאחר ראיון של יו"ר הפד ג’רום פאואל אתמול במספר ערוצי טלוויזיה. ידיעות חיוביות נוספות מגיעות מסין שמדווחת כי הביקוש לנפט התאושש משמעותית

לאחר שבוע מסחר שלילי עם סיומת חיובית, בורסות ארה"ב פותחות את שבוע המסחר בעליות שערים חדות על רקע אופטימיות לאחר ראיון של יו"ר הפד ג’רום פאואל אתמול במספר ערוצי טלוויזיה.

ידיעות חיוביות נוספות מגיעות מסין שמדווחת שהביקוש לנפט חזר כמעט למצב שהיה לפני התפרצות וירוס הקורונה. ידיעה נוספת היא מחברת הביוטק מודרנה שדיווחה על תוצאות ביניים חיוביות ממחקר שלב 1 של וירוס הקורונה.

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, מדד הדקס הגרמני מזנק ב-3.6%, הקאק הצרפתי עולה ב-3.3%, בריטניה עולה 2.7%. באסיה נרשמה הבוקר מגמה חיובית, בורסות סיאול עלתה 0.5%, טוקיו עלתה  0.5%, הונג קונג התחזקה ב-0.6%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 8% למחיר של 32 דולר לחוזה לחודש יוני. מחר יפקע החוזה הקצר שרשם התאוששות מדהימה החודש מרמות של 10-12 ואף נמוך מכך לכמעט שילוש ערכו.

מניות בכותרות

גולדמן זאקס (GS) חברת ברקשיר האת’וואיי של וורן באפט מכרה כמעט את כל האחזקות בבנק ההשקעות כך לפי דוח 13F שפורסם בסוף השבוע.

אנדר ארמור (UAA) מוחמד אל אריאן היועץ הכלכלי הראשי של קבוצת אליאנץ מונה לתפקיד דירקטור עצמאי ראשי. אל אריאן הוא חבר בדירקטוריון בחברה משנת 2018.

אלפבית (GOOGL) גוגל, חברת הבת יכולה להיות יעד לתביעות הגבלים עסקיים ממשרד המשפטים והן מפרקליטי המדינה, כך מפרסם הוול סטריט ג’ורנל. התביעות יתמקדו בדומיננטיות של גוגל בעסקי הפרסום והחיפוש המקוון.

טי מובייל יו אס (TMUS) בנק ההשקעות היפני סופט בנק מחפש למכור נתח משמעותי מהחזקות במניה לבעלת השליטה דויטשה טלקום. במידה והעסקה תצא לפועל יגדל הנתח של דויטשה טלקום מ-44% ל-50%.

מודרנה (MRNA) מפרסמת נתונים חיוביים משלב ראשון בתרופה לוירוס הקורונה. החברה מציינת שיעילות התרופה נגד הוירוס תלויה בגודל המינון והיא נבדקה ב-3 רמות מינון שונות. הטיפול נמצא כבטוח ונסבל לדברי החברה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים