סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

שיח מדיקל חתמה על הסכם זכויות לשימוש במוצריה בקנדה

GMPC הקנדית תוכל להשתמש בזני שיח לגידול ומכירת מוצרים המבוססים עליהם ושתי החברות יתחלקו בהכנסות; ההסכם מרחיב את פעילות שיח בצפון אמריקה, ללא תלות באישור ייצוא מהמדינה

שיח מדיקל, חברת הקנאביס הרפואי בבעלות משפחת שריד, מדווחת כי חתמה על הסכם עם חברת Global Medical Producers Corporation (GMPC) הקנדית לפיו תיתנן ל-GMPC זכות שימוש בלעדית בזני שיח ובפורמולציות של החברה לצורך גידול, שיווק ומכירה של מוצרים המבוססים עליהם בקנדה. ההסכם מרחיב את פעילות שיח בשווקי צפון אמריקה, ללא תלות באישור ייצוא ממדינת ישראל, ויהווה בסיס להעמקת הפעילות באזור.

החברות יתחלקו בהכנסות ממכירת מוצרי שיח ומהמוצרים המבוססים על הידע של שיח. בתמורה לזכות הבלעדיות בקנדה, התחייבה GMPC לשלם לשיח תשלומי מינימום בהיקף התחלתי של כ-3 מיליון דולר ארה"ב ממכירות המוצרים, בשלוש השנים הראשונות להסכם.

כמו כן, לאור התקדמות הייצוא והרצון של החברה הקנדית לייבא מוצרים שפיתחה חברת שיח קבעו הצדדים את התנאים המסחריים הקשורים לייצוא תפרחות ושמנים מישראל ומכירתם של מוצרי הקנאביס הרפואי של שיח בקנדה, בכפוף לקבלת אישור ייצוא ממדינת ישראל.

ההסכם עם GMPC מצטרף לפעילות החברה בארה"ב ובאירופה הכוללת הקמת תשתית מלאה ופעילות לאורך כלל שרשרת הערך ביוון ובכלל זה הקמה של חוות גידול ומפעל. תשתית זו תאפשר לשיח גישה לשוק האירופאי ללא תלות באישור הייצוא ממדינת ישראל.

לצד הפעילות באירופה, שיח דיווחה לפני מספר ימים על דריסת רגל ראשונה בשוק האמריקאי באמצעות הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת Harmony אשר תייצר ותשווק את מוצרי שיח במדינת ניו ג’רזי בארה"ב. הסכם שיתוף הפעולה עם חברת GMPC הינו צעד נוסף בשוק הצפון אמריקאי ובמימוש אסטרטגיית החברה לפעילות בשווקים הבינלאומיים, אשר יסייע בהמשך בהתקשרויות ושיתופי פעולה נוספים של קבוצת שיח עם חברות אחרות באזור.

יוגב שריד מנכ"ל שיח מדיקל גרופ: "אנו שמחים להרחיב את פעילותנו הבינלאומית בעת בה מדינת ישראל מציגה אופק ברור והתקדמות משמעותית באשר לנושא ייצוא הקנאביס הרפואי לעולם. נערכנו לייצוא ובאמצעות מספר שיתופי פעולה אסטרטגיים באירופה ובצפון אמריקה ביססנו תשתית פעילות רחבה ואיכותית אשר תשיא ערך רב לבעלי המניות בהמשך."היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים