סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

ביקושים של 23 מיליון ₪ בגיוס אג”ח להמרה של טוגדר

טוגדר קיבלה ביקושים של פי 1.7 מהסכום שביקשה לגייס; בסופו של דבר גייסה החברה כ-13 מיליון ₪

חברת הקנאביס טוגדר מדווחת על הצלחה בגיוס אג"ח להמרה – החברה השלימה הרחבה של אג"ח להמרה (סדרה א’) בהיקף של כ-13 מיליון ₪. במכרז התקבלו ביקושי יתר של פי 1.7 בהיקף של כ-23 מיליון ₪.

אגרות החוב כוללות שיעבוד של ההכנסות מחוזי המכירות בישראל שנחתמו עד ליום 8 בינואר 2020, אשר יועברו ישירות לחשבון נאמנות שישועבד לטובת מחזיקי אגרות החוב. ההכנסות הנ"ל נובעות מחמישה הסכמים שנחתמו עם החברות: קנאביס מעבדות, פנאקסיה, טבע אדיר, יוניבו וקנאבליס (חברה בת). הכנסות אלו עומדות בסה"כ על 224 מיליון ₪, מתוכן 48.5 מיליון ₪ צפויות בשנת 2020.

יוחנן דנינו, יו"ר טוגדר: "תוצאות ההנפקה הן הבעת אמון יוצאת דופן של המשקיעים בטוגדר אשר מראה עמידה מרשימה בתכניות העסקיות שלה מיום הקמתה."

את הגיוס הובילו איפקס הנפקות בניהולו של אהרון סמרה. בנוסף ליווה את החברה בגיוס משרד עוה"ד אילן גרזי, ניר זוהר והילה שאנני ממשרד פרל כהן צדק לזר ברץ.

טוגדר נמצאת בהפעלה מסחרית מלאה של החווה בישראל, העומדת בתקן IMC-GAP ו-GACP ומבצעת קציר תוצרת באופן שוטף. המתקן באשקלון הוא בהיקף של 20 דונם, אחד הגדולים בישראל, ומאפשר לחברה גידול תוצרת קנאביס רפואי בהיקפים גדולים. מוצרי הקנאביס הרפואי של טוגדר יהיו זמינים בבתי המרקחת ולמטופלי קנאביס רפואי בישראל תחת מותג טוגדר וקנאבליס. בכוונת החברה להמשיך לחתום על הסכמים מסחרים נוספים.

בנוסף, לחברה מתקן גידול פעיל בהיקף של כ-30 דונם באוגנדה שקיבל הסמכת GACP ממנו ייצאה החברה לישראל משלוח ראשון ופועלת לבצע משלוחים נוספים. למתקן תקן GACP מטעם ארגון הבריאות העולמית לגידול חקלאי לשימוש רפואי על (WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants), שהוא תקן שעמידה בו היא בהתאם לסטנדרטים והכללים המאושרים והמוכרים באירופה.הוסף תגובה
  1. 1. למה צריכים עוד כסף? אין הככנסות?

    מאת: ATUK19 | פורסם ב- 19/05/20 14:08

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים