סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

גמידה סל השלימה הנפקה בהיקף של 60 מיליון דולר בנאסד”ק

החברה מתכוונת להשתמש בתמורת ההנפקה להכנת הבקשה לאישור שיווק ה- omidubicel ל-FDA, להמשך פיתוח קליני של מוצריה, להרחבת יכולות הייצור לצרכי שיווק ולהוצאות שוטפות

חברת הביומד הישראלית גמידה סל השלימה הנפקה בהיקף של 60 מיליון דולר בנאסד"ק, כך מדווחות שתי המחזיקות בחברה אלביט מדיקל טכנולוגיס ((7%) וכלל ביוטכנולוגיה (6%).

היום הודיעה גמידה כי השלימה הליך תמחור (pricing ) להנפקה לציבור של כ-13.3 מיליון מניות רגילות במחיר של 4.5 דולר למניה. במסגרת ההנפקה העניקה גמידה לחתמי ההנפקה אופציה הניתנת למימוש תוך 30 ימים לרכישת עד 2 מיליון מניות רגילות ונוספות של גמידה סל במחיר ההנפקה האמור.

השלמת ההנפקה צפויה להתקיים ביום חמישי ה-21.5.2020 בכפוף לתנאי סגירה מקובלים. בעלת השליטה בחברה Industries Access השקיעה בגמידה סל במסגרת ההנפקה סך של כ-5 מיליון דולר.

גמידה סל ציינה כי בכוונתה להשתמש בתמורת ההנפקה יחד עם יתרת המזומנים שבקופתה, להכנת הבקשה לאישור שיווק ה--  omidubicelהתrופה המטפלת במחלות דם ממאירות הדורשות השתלת מוח עצם ל-FDA, להמשך פיתוח קליני של מוצריה, להרחבת יכולות הייצור לצרכי שיווק ולהוצאות שוטפות.

בנוסף, מעדכנת אלביט טכנולוגיה על מכירת חלק ממניות גמידה סל על ידי החברה. ב-13 למאי דיווחה החברה כי מכרה מניות בסכום של כ-1.3 מיליון דולר, וכעת היא מעדכנת על מכירת 109 אלף מניות נוספות בתמורה ל-700 אלף דולר, כך שהחל מה-12.5 ועד למועד זה מכרה החברה כ-312 אלף מניות של גמידה סל בתמורה לסך כולל של 2 מיליון דולר.

נכון למועד דוח מיידי זה (ולאחר מכירת חלק ממניות גמידה סל), אלביט טכנולוגיה מחזיקה כ-2.374 מיליון מניות של גמידה סל המהוות כ-7% מהונה המונפק והנפרע של גמידה סל (כ- 5.7% בדילול מלא). החברה ממשיכה לבחון, מעת לעת, הזדמנויות למימוש מניות נוספות של גמידה סל.הוסף תגובה
  1. 2. עכשיו הבנתי גמידה יורדת 23%

    מאת: benyy | פורסם ב- 19/05/20 21:41
  1. 1. כלל ביו קניתי חזרה מכרתי ב 131

    מאת: benyy | פורסם ב- 19/05/20 16:26

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים