סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אינטליקנה ורימיינד יחקרו את השפעות הקנאביס על תפקודי המח

רימיינד מעוניינת לבחון ולאפיין את זני הקנאביס של אינטליקנה במטרה למצוא זנים שיש להם השפעה רלוונטית וישימה על חלקים שונים במוח האנושי

חברת הקנאביס אינטליקנה מדווחת היום על חתימת מזכר הבנות עם חברת ר.י.מיינד גרופ, לסדרת שיתופי פעולה בתחום חקר המח. רימיינד, היא חברת פתרונות תוכנה ושירותים המתכוונת ליישם את יכולותיה על מנת לספק ללקוחות ולשותפים שירותים העשויים להיות מועילים לצורך הבנת ביצועי המוח ומדידת פרמטרים למגוון של מצבים קוגניטיביים.

רימיינד והחברה ינהלו משא ומתן לצורך קביעת מחירים למבחנים האנליטיים של המוח שמציעה רימיינד, כאשר המטרה היא שהחברה תספק לאינטליקנה שירותי קדם-מחקר הכוללים הכנת פרוטוקולים, עיצוב המחקר, בדיקת מקורות ספרותיים וניתוח מידע.

אינטליקנה תספק לרימיינד לצורך שיתופי הפעולה זני קנאביס מעובדים ויציבים והצדדים יאספו מידע על השפעת זני הקנאביס על תפקודי המוח במסגרת שתידון בין הצדדים. שתי החברות מעוניינות לשלב את המוצרים והשירותים שלהן לאיסוף מידע נוסף ולפתח מחקר ייעודי העוסק בהפרעה פוסט טראומטית (PTSD), כאב כרוני או אינדיקציה אחרת.

בכוונת רימיינד לבחון ולאפיין את זני הקנאביס במטרה למצוא זנים מסוימים אשר יש להם השפעה רלוונטית וישימה על חלקים שונים במוח האנושי. עם גילוי זנים כאלו מתוך זני הקנאביס, בכוונת רימיינד לחקור ולנתח את האפקט הטיפולי של זנים אלו. אינטליקנה תהיה זכאית לשיעור מוסכם מהתמלוגים בכל פרויקט שיבוצע על ידי רימיינד למסחור הממצאים מזני הקנאביס.

עוד בוחנות החברות שימוש בזני הקנאביס של אינטליקנה בפרויקטים שרימיינד עורכת עם צדדים שלישיים. רימיינד עשויה מעת לעת לבצע עבור צדדים שלישיים פעילויות מחקר ופיתוח לצורך פיתוח תערובות מבוססות קנאביס לאינדיקציות שונות. במסגרת פרויקטים כאלו רימיינד מעוניינת לקבל זני קנאביס, כדי לבחון את יעילותם לגבי אינדיקציות מסוימות בהשוואה לזנים אחרים של קנאביס שמתקבלים ממעבדים נוספים. במקרה בו הזנים עם "הביצועים הטובים ביותר" יהיו חלק מזני הקנאביס, החברה תהיה זכאית לתמלוגים בשיעור מוסכם מהתשלום לו תהיה זכאית רימיינד במסגרת פרויקט מסוג זה.

יש לסייג כי מזכר ההבנות שנחתם יוצר את המסגרת לשיתוף הפעולה שהצדדים מעוניינים לבחון ואינו בעל תוקף משפטי מחייב. התקשרות בהסכמים מחייבים כפופה לאישור האורגנים המוסמכים של החברה ולקבלת כל האישורים על פי דין.הוסף תגובה
  1. 3. יפה וחשוב מאוד

    מאת: א.ב. | פורסם ב- 21/05/20 14:39
  1. 2. מעניין. (לל"ת)

    מאת: אלון x | פורסם ב- 21/05/20 13:14
  1. 1. לשוב מאד (לל"ת)

    מאת: mvk | פורסם ב- 21/05/20 12:00

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים