סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים קלות בפתיחת המסחר בארה”ב

זאת לאחר יום מסחר חיובי שלישי ברציפות. היום תמשך עדותו של יו"ר הפד ג’רום פאואל בקונגרס

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר יום מסחר חיובי שלישי ברציפות. המדדים עלו אמש בחדות בעקבות נתוני מכירות קמעונאיות שיצאו חזקות מהצפי. היום תמשך עדותו של יו"ר הפד ג’רום פאואל בקונגרס.

בורסות אירופה נסחרות בעליות שערים, הדקס הגרמני עולה 0.7%, הקאק הצרפתי מתחזק 1.2% והפוטסי הבריטי עולה ב-0.5%. אסיה ננעלה במגמה מעורבת, בורסות סיאול עלתה 0.14%, טוקיו ירדה 0.5%, הונג קונג התחזקה 0.5%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד מאבדת כ 1.5% למחיר של 37.8 דולר לחבית. הזהב נחלש לרמה של 1,717 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

סאות’ ווסט איירליינס (LUV) תגביל מכירות הכרטיסים במטוסיה לעד 2/3 מהקיבולת עד ל-30 לספטמבר בכדי להבטיח שהמושבים האמצעיים ישארו ריקים.

נורווגיאן קרוס ליין (NCLH) חברת הקרוזים שנפגעה קשות במשבר הודיעה שהיא משהה את רוב ההפלגות עד לסוף ספטמבר. בתגובה מניות החברה יורדות כ 9% במסחר המוקדם.

אורקל (ORCL) ענקית התוכנה הציגה רווח של 1.2 דולר למניה מול צפי של 1.15 דולר עם הכנסות שאכזבו את השוק ויצאו מתחת לציפיות. מניות החברה יורדות כ-3% במסחר המוקדם.

טסלה (TSLA) חברת רכבי היוקרה החשמליים חתמה על הסכם תמחור מחודש עם פנסוניק לייצור ואספקה של סוללות למפעל החברה בנבדה.

אמזון (AMZN) החברה מקבל המלצת קניה בסיקור חדש של נידהם. בנידהם אומרים שעסקי הפרסום של החברה שווים לפחות חצי מיליארד דולר. זה אומר שעסקי המדיה של אמזון פריים וידאו, פריים מיוזיק וטוויץ שווים לפחות כמו עסקי הענן של החברה.

ניקולה (NKLA) "כוהן" חוזר על המלצת תשואת יתר ליצרנית המשאיות החשמליות.

דראפט קינגס (DKNG) מנצלת את המחירים הגבוהים ומנפיקה 33 מיליון מניות לאחר שהחברה שילשה את ערכה ואף מעבר, מתחילת אפריל.הוסף תגובה
  1. 1. השווקים , בעיקר הנאסד"ק , התנתקו

    מאת: יסא | פורסם ב- 17/06/20 16:03

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים