סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

SAP: סדרת פתרונות טכנולוגיים חדשים המותאמים לתקופת פוסט-מגיפה, הוצגו בכנס SAPPHIRE NOW

החברה הציגה אסטרטגיות לשיפור שרשרת האספקה מקצה לקצה, תוך ייעול תהליכים ייעודים לארגונים בתעשיות שונות, בכנס SAPPHIRE NOW

SAP הכריזה על פתרונות אסטרטגיים וטכנולוגיים חדשים בכנס SAPPHIRE NOW, אשר נועדו לסייע לארגונים להתמודד עם האתגרים בפניהם הם ניצבים כיום ולספק תובנות על מנת לתמוך טוב יותר בעובדים, בלקוחות ובספקים. החברה הציגה אסטרטגיות לשיפור שרשרת האספקה מקצה לקצה, תוך ייעול תהליכים ייעודים לארגונים בתעשיות שונות. SAP גם הציגה פתרונות לחיזוק רשת קשרי הספקים העסקיים הגלובאלית המאפשרת שיתופי פעולה בין ארגונים, המסייעת לשמור על עמידות עסקית ומעודדת הצלחה. כנס SAPPHIRE NOW Converge מתקיים השבוע בוולדורף, גרמניה ומשודר לכל העולם און ליין ועל פי דרישה.

פתרונות לניתוח זיהום אויר והפחתתו: תוכנית Climate 21 נועדה לתמוך בלקוחות המעוניינים לפעול בתחומים הקשורים לצמצום פליטת גז החממה והגנת הסביבה. במסגרת מפת דרכים רב שנתית, SAP תעבוד עם שותפי החדשנות שלה כדי להטמיע מדדים סביבתיים בכל מערך הפתרונות של SAP. הדבר יסייע ללקוחות להבין, לנתח, ולבצע אופטימיזציה לפליטות הפחמן של המוצרים והפעילות שלהם לאורך שרשרת הערך של פעילות הארגון. 

ענן מגזרי התעשיה: SAP ושותפיה העסקיים מציעים פתרונות ענן ורטיקליים, המותאמים למגזרי תעשיה שונים, אשר מרחיבים את התהליכים החכמים המנוהלים במערכות SAP ומאפשרים לארגונים להרחיב את פעילות הליבה שלהם בהתאם לענף בו הם פועלים. פתרונות אלה יבנו על בסיס טכנולוגיות הנמצאות במערך Business Technology Platform, וישתמשו ב- open API, מודל של תהליכים פתוחים, מודל דומיין פתוח, ושירותים עסקיים נפוצים כדי לייצר חוויית משתמש ולקוח טובה יותר. ההתממשקות עם מערך המוצרים החכם של SAP יאפשר פיתוח, הפעלה ואינטגרציה מהירים. טכנולוגיות בינה מלאכותית, אינטרנט של הדברים, וטכנולוגיות נוספות של SAP, אשר יהיו זמינות כדי לסייע למפתחים כדי להאיץ את הפיתוח ולייצר ערך גדול יותר לעסקים ולמגזרים ורטיקליים.

רשת עסקית מאוחדת: החברה הכריזה על אסטרטגיה שנועדה להביא שקיפות מקצה לקצה, יעילות מוגברת ושיתופיות, לאורך כל תהליכי שרשרת האספקה – ובכלל זה: תכנון, הקצאת משאבים, רכש, ייצור, לוגיסטיקה ותפעול נכסים. באמצעות יצירת רשת של ארגונים חכמים, SAP מסייעת לחברות לבצע דיגיטציה של תהליכים הדומים במספר ארגונים. היא מאפשרת שקיפות ושיתופיות טובות יותר לאורך כל שרשרת האספקה. היוזמה החדשה מקיפה את כלל פתרונות SAP, כולל תובנות מ- ERP בזמן אמת, אנליטיקה מתקדמת ופתרונות רשת מצליחים, כגון Ariba Network, SAP Asset Intelligence Network, SAP Logistics Business Network ו- SAO Fieldglass. עם יותר מ- 3.3 טריליארד דולר הזורמים במסגרת עסקאות ה- B2B בפלטפורמות הללו, SAP תסייע לבנות שרשרות אספקה, לשנות מודלים עסקיים, ולספק אג’יליות במטרה להגן מפני משברים עסקיים.

"בזמנים של חוסר וודאות, חברות זקוקות לשותף אמין שיסייע להן לבצע החלטות מושכלות כדי לקדם גמישות, זריזות ועמידות במהלך משבר COVID-19 ולאחריו", אמר תומס סאורסיג, חבר מועצת המנהלים של SAP, בתחום הנדסת מוצרים, והוסיף: "בעולם ההיפר-מקושר של היום, חשוב מתמיד שעסקים יוכלו להגיב במהירות לסביבה ולשינויים בשוק. אנו מסייעים להם לענות על האתגרים האלה באמצעות דרכים חדשות בהן לקוחות יכולים להגיע ליציבות, לבנות הובלה בענף שלהם ולהצמיח את רשתות הקשרים העסקיים".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים