סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

דרופבוקס משיקה חבילה משפחתית למשתמשים ביתיים

Dropbox Family מאפשרת לעד 6 משתמשים לפתוח חשבון פרטי החשוף רק להם באמצעות שם משתמש אישי, אולם עם חיוב מאוחד. בנוסף יושקו תכונות חדשות של דרופבוקס

חברת דרופבוקס חשפה היום מספר תכונות חדשות שנועדו לסייע למשתמשים לשמור על סדר ולהמשיך בשגרת העבודה. החברה משיקה היום בכל העולם חבילה משפחתית למשתמשים ביתיים.

Dropbox Family מאפשרת לעד 6 משתמשים לפתוח חשבון פרטי, החשוף רק להם, באמצעות שם משתמש אישי, אולם עם חיוב מאוחד. זאת, על מנת לפשט את ההתנהלות. התוכנית תסייע למשתמשים ליצור מרחב משפחתי משותף, ולהפוך תמונות ומסמכים משפחתיים חשובים לזמינים לכל בני המשפחה. לכל משתמש יוקצה שטח אישי של 2 טרה בייט לאחסון באופן פרטי של הקבצים שלו, בתוספת כל התכונות של דרופבוקס פלוס, שהיא תוכנית הבסיס לתשלום עבור dropbox. היא כוללת פתרונות למשתמש ביתי, כדי לגבות ולקבל גישה לתוכן שלו מכל מקום: נפח גיבוי, סנכרון אוטומטי, הגנה של 30 יום מפני מחיקת תוכן ועוד. בשלב הראשון החבילה החדשה תהיה זמינה לכל משתמשי דרופבוקס פלוס בתוך מספר שבועות, ולכל השאר בהמשך השנה.

יונתן סרוסי, מנכ"ל דרופבוקס ישראל מוסר: "המשימות של העבודה והבית מתערבבות יחדיו כפי שמעולם לא קרה. דרופבוקס פועלת לסייע למשתמשים להיות מאורגנים יותר בבית ובעבודה, על מנת שיוכלו להתמקד בעניינים החשובים. הגבולות בין העבודה לבית מטושטשים, מה שיכול ליצור תחושה של כאוס ובלבול. לכן, אנו עובדים כעת במהירות כדי לספק תכונות חדשות שיסייעו לאנשים להיות מאורגנים יותר".

בנוסף, משיקה דרופבוקס מספר תכונות חדשות של Dropbox Plus הכוללות:
Dropbox Passwords – כתוצאה מרכישת Valt על ידי דרופבוקס בשנה הקודמת, מאפשרת תכונת Dropbox Passwords למשתמשים להיכנס בקלות לאתרים ואפליקציות באמצעות אחסון הסיסמאות שלהם, ולסנכרן אותן בכל המכשירים מבלי להבין בקידוד.

Dropbox Vault – הכספת של דרופבוקס מאבטחת ומארגנת את המסמכים החשובים ביותר של המשתמשים, ומאפשרת להם לספק לחברים ולבני משפחה גישה לעת חירום, באופן שרק האנשים היקרים להם יכולים לקבל להיחשף למסמכים בעת הצורך. Vault מציעה שכבת אבטחה נוספת הכוללת סיסמא בת 6 ספרות, על גבי תכונות האבטחה הטובות מסוגן שמציעה דרופבוקס.

גיבוי מחשב - מגבה אוטומטית את התיקיות ב- Macאו ב-PC לדרופבוקס, לטובת גישה מאובטחת בעת נסיעה ואחזור המידע גם כאשר החומרה כושלת או אובדת.

נכון להיום, תכונות אלה זמינות בגירסת בטא עבור משתמשים חדשים בחבילת Dropbox Plus בנייד וברשת, ויהיו זמינות לכל משתמשי Dropbox Plus בשבועות הקרובים. גיבוי המחשב זמין גם לכל משתמשי חבילות Dropbox Basic ו- Professional כעת.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים