סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

פתיחה מעורבת בארה”ב, נאסד”ק עולה 0.2%

דאו ג’ונס יורד 0.5%; נתון תביעות האבטלה השבועי חלש מהצפי; מגמה שלילית באירופה

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בירידות שערים לאחר שאמש ננעל המסחר במגמה מעורבת, עם עליה קלה במדד הנסד"ק וירידה באס אנד פי 500 והדאו ג’ונס אשר קטעו רצף של 3 ימי עליה רצופים.

נתון תביעות האבטלה השבועי מראה על 1.508 מיליון דורשי עבודה חדשים מול צפי של 1.3 מיליון. מחר תתקיים הפקיעה הרבעונית של החוזים העתידיים, צפי לתנודתיות לפני פתיחת המסחר (מחר) וגם לאחר מכן.

בורסות אירופה נסחרות בירידות שערים, הדקס הגרמני יורד 1%, הקאק הצרפתי נחלש 1.1% והפוטסי הבריטי יורד ב 1%. אסיה ננעלה במגמה שלילית קלה, בורסת סיאול ירדה 0.3%, טוקיו ירדה 0.45%, הונג קונג נחלשה 0.1%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה כ 0.5% למחיר של 38.2 דולר לחבית. הזהב נחלש לרמה של 1,725 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

פורד (F) תציע נהיגה ללא שימוש בידיים בדגם החדש של המוסטנג מאך החשמלית של החברה. הקרוסאובר ייצא למכירה בהמשך השנה אך המערכת החדשה תכנס רק לקראת סתיו 2021.  

בריטיש פטרוליום (BP) החברה גייסה 12 מיליארד דולר בחוב חדש על פי מקורות בפיננשל טיימס. הגיוס מגיע מספר ימים לאחר שהחברה הודיעה על מחיקת ערך נכסים של עד 17.5 מיליארד דולר.

קרניבל קרוז (CCL) החברה דיווחה על הפסד גבוה מהתחזיות של 3.3 דולר למניה. הכנסות החברה שנפגעה קשה מאוד מהעדר הפלגות יצאו מתחת לציפיות. עוד פרסמה החברה שהיא צופה הפסד כספי גם במחצית השניה של 2020 אולם צופה התאוששות לקראת 2021 בשל ביקוש והזמנות.

קרוגר (KR) רשת המרכולים דיווחה על רווח של 1.22 דולר למניה מול צפי של 1.09 דולר עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה אשרה את התחזית שלה מהראשון באפריל.

ספוטיפי (SPOT) החברה פתחה פודקסט לצדק פלילי בשיתופה של קים קרדשיאן ווסט. מניות החברה עולות 5 אחוז במסחר המוקדם.

יו אס סטיל (X) החברה גייסה 429 מיליון דולר ע"י הנפקה של 50 מיליון מניות חדשות. החברה אמרה שהיא תשלם דיבידנד רבעוני אולם לא תכריז על תשלומי דיבידנד עתידיים בזמן הקרוב בשל המצב הכלכלי. מניות החברה יורדות מעל 13% במסחר המוקדם.

טסלה (TSLA) ג’פריס מעלה מחיר יעד למניה ל 1200 דולר מ-650 דולר ומראה שגם האנליסטים רודפים אחרי השוק ולא מעבר לכך.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים