סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

אתם מאמינים לזה? ירידות שערים בפתיחת המסחר בארה”ב

דאו ג’ונס יורד 1.2%, נאסד"ק נסוג משיא כל הזמנים; בורסות אירופה יורדות בחדות; ממשל טראמפ שוב מאיים בהטלת מכסים, הפעם על אירופה

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בירידות שערים קלות לאחר עוד יום של שיא במניות הטכנולוגיה. ממשל טראמפ שוב מאיים "בנשק" המכסים, שוקל להטיל מכס על מוצרים מצרפת, ספרד, גרמניה ובריטניה. דבר שמעלה מעט את המתח בשווקים ביום המסחר הנוכחי.

בורסות אירופה נסחרות בירידות שערים, הדקס הגרמני יורד 1.7%, הקאק הצרפתי נחלש 1.6% והפוטסי הבריטי יורד ב-2.1%. אסיה ננעלה במגמה מעורבת, בורסת סיאול עלתה 1.4%, טוקיו ירדה 0.1%, הונג קונג נחלשה 0.5%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת כ-2% למחיר של 39.5 דולר לחבית. הזהב מתחזק לרמה של 1,780 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

דל טכנולוגיס (DELL) - החברה שוקלת להשקיע בחברת הענן VMWare בהיקף של עד 50 מיליארד דולר. מניות שתי החברות מזנקות במסחר המוקדם.

ווינבגו (WGO) החברה דיווחה על הפסד של 26 סנט למניה מול צפי להפסד של 45 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות למרות ההשפעה השלילית של נגיף הקורונה.

קרניבל (CCL) החברה מקבלת חיתוך של דירוג החוב ל"זבל" ע"י סוכנות הדירוג סטנדרד אנד פורס אשר צופה המשך ביקושים חלשים לתעשיית הקרוזים.

סימון פרופרטיס (SPG) חברת הקניונים משתפת פעולה עם מתפעלת מרכזי הקניות ברוקפילד לחקור את הצעת הרכש לרשת JC פני אשר פשטה את הרגל. JC פני הינה סוחרת עוגן והשני בגודלה אחרי רשת מייסיס.

פייסבוק (FB) - רשת הגלידריות בן אנד ג’ריס היא החברה החדשה שתחרים את הפרסום בפייסבוק ואינסטגרם. החברה טוענת שפייסבוק לא מונעת מספיק את הפצת השנאה והגזענות בפלטפורמה שלה.

מורגן סטנלי (MS) מקבלת שדרוג המלצה מ"נייטרלי" ל"קניה" ע"י דיאי דוידסון הטוענים שלחברה סיכוני אשראי נמוכים יותר מהמתחרים שלהם.הוסף תגובה
  1. 2. אני חושב שאנחנו חוינו על בשרנו

    מאת: benyy | פורסם ב- 24/06/20 15:55
  1. 1. אולי אם שם ירד אצלנו יעלה.. לא

    מאת: mvk | פורסם ב- 24/06/20 15:44

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים