סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

נטייה לעליות שערים בפתיחת המסחר בארה”ב

לאחר סגירה חיובית אמש של אחד מהרבעונים הטובים ביותר בעשרות השנים האחרונות

בורסות ארה"ב פותחות את המחצית השניה של השנה בנטייה לעליות שערים לאחר סגירה חיובית אמש של אחד מהרבעונים הטובים ביותר בעשרות השנים האחרונות. 

מדד הדאו ג’ונס זינק מעל 18% ברבעון הטוב ביותר מ-1987, האס אנד פי לעומתו זינק 20%, הרבעון הטוב ביותר מ-1998 והנאסד"ק זינק כ-30% ברבעון הטוב ביותר שלו מאז 1999 ערב משבר הדוט קום. 

יחד עם זאת דאו ג’ונס סיכם את חצי השנה החלשה ביותר שלו מאז המשבר הפיננסי של 2008 והוא ירד כ-10% ב-12 חודשים האחרונים. סקר התעסוקה של ADP פורסם לפני מספר דקות והוא מראה על יצירה של 2.37 מיליון משרות מול צפי של 2.9 מיליון. הנתון של מאי תוקן מטה לאובדן משרות של 3.06 מיליון מול 2.76 שפורסם בדוח התעסוקה הקודם.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילת, הדקס הגרמני וקאק הצרפתי יורדים 1.5% והפוטסי הבריטי נחלש ב-1.1%. אסיה ננעלה במגמה מעורבת, בורסת סיאול נחלשה 0.1%, טוקיו ירדה 0.75%, הונג קונג עלתה 0.5%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת כ-2% למחיר של 39.8 דולר לחבית. הזהב נחלש קלות ונסחר ברמה של 1,780 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

יוניטד איירליינס (UAL) צפויה להוסיף 25 אלף טיסות בחודש אוגוסט. לוח הזמנים הנוכחי עומד על 48% ביחס לשנה שעברה ו-40% בטיסות הבינלאומיות.

קונסטליישן ברנדס (STZ) יצרנית מהשקאות החריפים מדווחת על רווח של 2.3 דולר למניה מול צפי של 2.01 דולר. המכירות האורגניות ירדו ב-4%. החברה מדווחת שהייצור של הבירות במקסיקו חזר לקצב הייצור הרגיל. בנפרד מהתוצאות החברה מדווחת על רכישה של יצרנית יינות בסכום שלא פורסם וכנראה אינו מהותי.

קפרי הולדינגס (CPRI) חברת החזקות בתחום האופנה מדווחת על רווח של 11 סנט למניה מול צפי של 15 סנט. הכנסות החברה שידועה בשמה הקודם מייקל קורס עקפו את התחזיות של השוק. החברה צופה פגיעה בתוצאות השנתיות וצופה הפסד כבר מאוד ברבעון השני של השנה בשל וירוס הקורונה.

מייסיס (M) דיווחה על הפסד והכנסות התואמות את התחזיות שנתנה ב-9 ליוני. החברה צופה פגיעה ברבעון הנוכחי ובהמשך השנה אולם לא לוקחת בחשבון עוד סגירה מלאה של הכלכלה בדומה לרבעון הנוכחי.

פדקס (FDX) פרסמה אמש דוחות טובים לרבעון הראשון. החברה דיווחה על רווח של 2.53 דולר למניה מול צפי של 1.52 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות של השוק. החברה אמרה שתוצאות השילוח היו חלשות והושפעו קשות בשל הסגר של וירוס הקורונה. החברה אמרה שהיא ממוצבת היטב ומוכנה לפתיחה מחודשת של הכלכלה וגידול בתעבורה הבינלאומית.

בואינג (BA) החברה לא סיפקה לרגולטורים מסמכים על שינויים מרכזיים שביצעה במערכת בקרת הטיסה של מטוס 737 מקס, כך עולה מהדוח הכללי של המפקח שפורסם ע"י סוכנות רויטרס ו AP. בואינג החלה השבוע טיסות ניסוי בכדי לקבל אישור להחזיר את המטוסים לשירות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים