סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

בורסות ארה”ב פותחות את יום המסחר בעליות שערים

לאחר החזרה מחופשת סוף שבוע ארוכה בשל יום העצמאות האמריקאי. ברקע: נתונים טובים בסין שהזניקו את בורסות אסיה

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בעליות שערים לאחר החזרה מחופשת סוף שבוע ארוכה בשל יום העצמאות האמריקאי. השווקים יסחרו על רקע נתונים טובים בסין שהזניקו את בורסות אסיה ועל רקע חידוש הזרמות ההון של הבנק המרכזי לשווקים.

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס הגרמני וקאק הצרפתי עולים 2% ו-1.8% בהתאמה, הפוטסי הבריטי עולה ב 1.8%. אסיה ננעלה במגמה חיובית, בורסת סיאול התחזקה 1.6%, טוקיו עלתה 1.8%, הונג קונג עלתה 3.8%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה כ-0.5% למחיר של 40.7 דולר לחבית. הזהב מתחזק קלות ונסחר ברמה של 1,780 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

אובר (UBER) רוכשת את חברת משלוחי האוכל "פוסטמייטס" בתמורה ל- 2.65 מיליארד דולר בעסקת מניות. מוקדם יותר השנה רצתה אובר לרכוש את גראבהאב אך החברות לא הסכימו על מחיר לסגירת העסקה. מניות אובר עולות מעל 8% במסחר המוקדם.

דומינון אנרג’י (D) החברה מכרה את עסקי הגז הטבעי שלה כולל אחסון וצנרת הובלה לחברת ההחזקות ברייקשיר האטוואיי של וורן באפט בתמורה ל- 9.7 מיליארד דולר, 4 מהם במזומן ו- 5.7 מיליארד בחוב שקיים. בנפרד מהרכישה של באפט דומיניון הודיעה יחד עם דיוק אנרג’י (DUK) שהיא עוזבת את התוכנית לפרויקט צנרת של 8 מיליארד דולר בחוף האטלנטי בשל עיכובים משפטיים שגרמו לכפל הוצאות על הפרויקט.

בטקון דיקנסון (BDX) חברת מוצרי המדיקל מסרה כי מנהל המזון העניק אישור לשימוש חירום לבחינה של ערכות לבדיקה מהירה של עד 15 דקות לקורונה. ניתן להשתמש בבדיקה ע"י מערכת הבדיקה הניידת של החברה. 

רגנרון פארמה (REGN) מהחברה נמסר כי קוקטייל הנוגדנים שלה לטיפול בקורונה מתחיל ניסויי שלב 3 פחות מחודש לאחר תחילת הטיפול בשלב 1. בנפרד ומוקדם יותר בסוף השבוע, פרסמה החברה יחד עם סנופי כי ניסוי בארה"ב שכלל שימוש בתרופת דלקת פרקים לא הצליחו לעזור לחולי קורונה להתאושש והניסוי הופסק.

בואינג (BA) - וול סטריט ג’ורנל מדווח שטיסת מבחן נוספת למטוס 737 מקס יכולה להתקיים כבר בשבוע הקרוב. תערך סקירת מוכנות מבצעית הכוללת טייסי ממשל וצוותי תעופה מכל העולם.

נטפליקס (NFLX) לחברה הייתה ספריה של תכנים בעלי אוריינטציה אפרו אמריקאיים וכעת המתחרות של החברה מחפשות לקבל את התכנים האלה לידיהן בשל גלי המחאה והרצון לסולידריות ושוויון בין שחורים ללבנים.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים