סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות בפתיחת המסחר בארה”ב

נאסד"ק נופל 1.6%; מגמה שלילית בבורסות אירופה ; הבנקים החלו את פרסום הדוחות לרבעון השני

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר במגמה שלילית לאחר שאמש ננעלו המדדים בירידות שערים, לאחר עליות שערים חדות בתחילת המסחר. מדד הנסד"ק 100 ששבר שיאים חדשים בשבועות האחרונים ננעל בירידות של 2% לאחר שבשיא היום נסחר בעליות בשיעור דומה. 

עונת הדוחות יצא לדרך עם מניות הבנקים וחברת התעופה דלתא איירליינס. בקליפורניה הודיעו אמש שיאטו את פתיחת הכלכלה בשל עלייה חדה בתחלואה.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס הגרמני והקאק הצרפתי יורדים 1.3% ו-1.6% בהתאמה, הפוטסי הבריטי נחלש ב-0.2%. אסיה ננעלה במגמה שלילית למרות נתוני מאקרו טובים, בורסת סיאול ירדה 0.1%, טוקיו נחלשה 0.9% והונג קונג ירדה 0.8%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1.5% למחיר של 39.5 דולר בשל סגר חלקי בחלק ממדינות ארה"ב שיכול לפגוע בביקושים. הזהב נסחר סביב 1,800 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

ג’י פי מורגן (JPM) הבנק פרסם את תוצאותיו לפני המסחר והציג רווח של 1.38 דולר למניה מול צפי של 1.04 דולר. הכנסות הבנק עקפו את הציפיות. יחד עם זאת שיעור הרווח ירד ב-50% ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה.

וולס פארגו (WFC) הבנק דיווח על ההפסד הרבעוני הגדול ביותר שלו מאז המשבר הכלכלי של 2008. הבנק הפריש הפסדי אשראי של 9.5 מיליארד דולר מול צפי של 4.86 מיליארד. מניות הבנק יורדות מעל 4% במסחר המוקדם.

סיטי גרופ (C) הבנק מדווח על רווח של 0.5 דולר למניה מול צפי של 0.32 דולר. הכנסות הבנק ברבעון 19.8 מיליארד דולר.

דלתא איירליינס (DAL) דיווחה על הפסד גדול מהצפוי של 4.43 דולר למניה מול צפי של 4.07 דולר, עם הכנסות שעקפו קלות את התחזיות. החברה פרסמה תחזית קודרת לענף התעופה והעריכה שייקחו מעל שנתיים להחזיר את הטיסות לטרום עידן וירוס הקורונה.

אלפאביית (GOOGL) - החברה תשקיע באמצעות גוגל 4 מיליארד דולר ב-io Platforms ההודית אשר בשליטת הקונגלומרט ריליינס הולדינגס.

לוקהיד מרטין (LMT) - הממשל הסיני אמר שהוא יטיל סנקציות על החברה לשדרוג של מערך טילי הפטריוט של צבא טאיוואן. היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים