סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

גם שיא חדש בנדבקים היומיים לא הורס את חגיגת העליות בארה”ב: המסחר נפתח בעליות

בורסות ארה"ב פותחות את יום המסחר במגמה חיובית על רקע אופטימיות מתוצאות הניסוי של חברת מודרנה נגד וירוס הקורונה. גולדמן זאקס תורם למגמה, עם תוצאות טובות מהתחזיות

בורסות ארה"ב פותחות את יום המסחר במגמה חיובית על רקע אופטימיות מתוצאות הניסוי של חברת מודרנה נגד וירוס הקורונה. גולדמן זאקס גם תורם למגמה החיובית בפתיחת המסחר עם תוצאות טובות מהתחזיות. עוד פורסם לפני המסחר, שיא חדש בנדבקים יומיים בארה"ב 67.4 אלף נשאי קורונה חדשים.

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס הגרמני וקאק הצרפתי עולים 1.8% ו-2.4% בהתאמה, הפוטסי הבריטי מזנק ב-2%. אסיה ננעלה במגמה חיובית, בורסת סיאול עלתה 0.8%, טוקיו התחזקה 1.6% והונג קונג נסחרה ללא שינוי.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 1.5% למחיר של 40.9 דולר לחבית. הזהב נסחר סביב 1,806 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

גולדמן זאקס (GS) - הבנק פרסם את תוצאותיו לפני המסחר ומציג רווח של  6.26 דולר מול צפי של 3.78 דולר. הכנסות עקפו את התחזיות עם שיא הכנסות ממסחר בני"ע. מניות הבנק עולות 4% במסחר המוקדם.

אלפאביית (GOOGL) - החברה הודיעה רשמית על השקעה של 4.5 מיליארד דולר בחברת Jio Platforms ההודית אשר בשליטת הקונגלומרט ריליינס הולדינגס.

מודרנה (MRNA) - חברת הביוטק דיווחה על הצלחה בניסוי ופיתוח נוגדנים נגד וירוס הקורונה. כל 45 המטופלים פיתחו נוגדנים נגד הוירוס בדומה לנוגדנים שקיימים אצל אנשים שהבריאו מהוירוס. המניה מזנקת 16% במסחר המוקדם.

יוניטד הלת’ (UNH) חברת הביטוח הרפואית מדווחת על רווח של 7.12 דולר למניה מול צפי של 5.28 דולר והכנסות שיצאו מתחת לציפיות. הרווח החריג הגיע בעקבות דחיות של טיפולי מבוטחים בשל וירוס הקורונה. החברה מאשרת את תחזיות הרווח להמשך השנה. מניות החברה נסחרות ללא שינוי במסחר המוקדם.

בסט ביי (BBY) הרשת הגדולה ביותר בארה"ב למוצרי אלקטרוניקה יחייבו את הקונים לשים מסכות בכניסה לחנויות. הרשת מצטרפת לרשתות אחרות כמו קוסטקו וסטארבקס שהחלו תקנות אלה בסניפים שלהם.

PVH (PVH) - החברה הודיעה שתסגור 162 חנויות בצפון אמריקה ותחתוך כ 450 משרות בשל האטה הכלכלית שנגרה מוירוס הקורונה. החברה מבעלות המותג טומי הילפיגר, קלווין קליין ו-IZOD נפגעה קשה מהמשבר האחרון. הוסף תגובה
  1. 1. לא יהיו שיאי הדבקה חדשים

    מאת: dorki | פורסם ב- 15/07/20 16:35

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים