סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

נאסד"ק נחלש 1.4%, דאו ג’ונס שובר רצף עליות של 5 ימים; בורסות אירופה יורדות קלות הכרזת הריבית; הלילה לאחר המסחר יפורסמו דוחות נטפליקס

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר במגמה שלילית על שלל ידיעות שליליות בשווקים. זה החל הלילה עם פריצה והונאת ענק לחברת טוויטר, ממשיך עם הצניחה החדה ביותר בבורסות סין מאז פברואר האחרון, ממשיך עם הודעה הבנק המרכזי באירופה על עמידה במקום מבחינת הריבית ותוכנית התמריצים ודוח לא טוב של בנק אוף אמריקה שמפריש עוד 4 מיליארד דולר על הלוואות בשל המצב הכלכלי. 

בנוסף דוח דורשי עבודה שבועי יצא גבוה מהציפיות עם 1.3 מיליון דורשי עבודה מול צפי ל-1.25 מיליון. מכירות קמעונאיות יצאו גבוה ביוני עם עליה של 7.5% במקום עליה של 5%.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס הגרמני והקאק הצרפתי יורדים 0.6% ו-0.7% בהתאמה, הפוטסי הבריטי נחלש ב-0.4%. אסיה ננעלה במגמה שלילית, בורסת ירדה עלתה 0.8%, טוקיו נחלשה 0.8% והונג קונג ירדה 2%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1% למחיר של 40.75 דולר לחבית. הזהב נסחר סביב 1,805 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

 

בנק אוף אמריקה (BAC) הבנק פרסם את תוצאותיו לפני המסחר ומציג רווח של 37 סנט למניה מול צפי של 27 סנט, עם הכנסות מעל הציפיות של השוק. הבנק מפריש עוד 4 מיליארד דולר להפסדי הלוואות ובסך הכל 5.1 מיליארד דולר הפרשה עד כה, בשל וירוס הקורונה.

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) החברה דיווחה על רווח של 1.67 סנט למניה מול צפי של 1.49 דולר והכנסות מעל ציפיות השוק. התוצאות הושפעו ממגפת הקורונה אך השורה התחתונה המשיכה להיות טובה בשל צמיחה בתחום הפארמה.

מורגן סטנלי (MS) בנק ההשקעות מדווח על רווח של 1.96 דולר למניה מול צפי ל-1.12 דולר. הכנסות החברה גם כן עקפו את התחזיות בשל הכנסות גבוהות בתחום המסחר.

טוויטר (TWTR) מניותיה של הרשת החברתית יורדות 4% במסחר המוקדם לאחר שהלילה בוצעה מתקפה על חשבונות של ידוענים בעלי פרופיל גבוה בבקשה לתרומה במטבעות דיגטליים. בין החשבונות שנפרצו הנשיא לשעבר ברק אובמה, קים קרדשיאן, מייסד טסלה איילון מאסק, ג’ף בזוס ועוד.

טסלה (TSLA) הזמנות החברה בקליפורניה נפלו ב-48% ברבעון השני ביחס לשנה שעברה. ההזמנות למודל 3 מכונית הדגל נפלו ב 64%. הירידה החדה מגיעה בשל הסגרים והבקשה של הממשל להשאר בבתים במהלך הרבעון.

אמריקן איירליינס (AAL) החברה הודיעה ל-25 אלף עובדים על אפשרות לפיטורין בשל הצניחה החדה בטיסות. תוקף הסיוע של הממשל יפוג באוקטובר והחברות נדרשות להודיע לעובדים כ-60 יום לפני פיטורים פוטנציאליים.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים