סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

דריו הלת’ תתמוך בשירותי בריאות ארציים בבריטניה

ההסכם יאפשר למרפאות כלליות בבריטניה ואירלנד להשתמש בפלטפורמת ה-RPM של דריו לניטור מרחוק של מטופלים

חברת דריו הלת’ הפועלת בשוק הגלובלי של שירותי בריאות דיגיטליים, הודיעה היום כי חתמה על הסכם שותפות אסטרטגי חדש עם חברת Williams Medical. על פי ההסכם, הפלטפורמה הדיגיטלית של דריו לניטור מרחוק של חולים (Remote Patient Monitoring – RPM) תועמד לרשותם של רופאים ואנשי שירותי בריאות ברחבי בריטניה ואירלנד. הפתרון של דריו לניטור מרחוק של חולים, משתלב בפלטפורמת טכנולוגיית היישומים הפתוחה של החברה ובפלטפורמת האימון של דריו בכדי לאפשר לאנשי המקצוע לנטר מרחוק אחר מטופליהם.

לדברי החברה, "הפתרון הדיגיטלי של דריו נועד להקל על ספקי שירותי הבריאות בעקבות ההתמודדות עם מגפת COVID-19 אשר עלולה ליצור לחץ מוגבר על המרפאות בחורף הקרוב. חינוך רופאים וספקי בריאות בניטור, טיפול וניהול יזום של מטופליהם בקהילה הסובלים מבעיות בריאותיות ארוכות טווח, יוביל בסופו של דבר להקטנת העומס בניתוחים, חדרי מיון ומרפאות".

חברת וויליאמס עוסקת באספקת מוצרים ושירותים רפואיים לטיפול ראשוני בבריטניה. הסכם זה תומך במחויבותן של שתי החברות להניע צמיחה ולספק פתרונות חדשניים לעובדי הבריאות בקו החזית. וויליאמס מספקת את שירותיה ליותר מ-8,000 מרפאות וספקי שירותי בריאות. רשת המכירות של החברה מהווה פלטפורמה לקידום ולחיזוק חבילת הפתרונות הדיגיטליים של דריו לשוק שירותי הבריאות של בריטניה ואירלנד.

המטרה של וויליאמס היא להמשיך ולשפר את קו המוצרים הרחב שלה עם הוספת יכולות הניטור מרחוק של דריו. בשלב הראשון תציע החברה שירותי בריאות דיגיטליים למרפאות הכלליות לניהול חולים הסובלים ממגוון רחב של מחלות כרוניות, כגון סוכרת.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים