סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

חגיגת העליות בארה”ב ממשיכה לתוך עונת הדוחות

דאו ג’ונס עולה 1.1%; בורסות אירופה עולות על רקע תוכנית התמריצים של האיחוד האירופי; הנפט מזנק

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בעליות שערים לאחר יום של ראלי במדדים בחסות הנאסד"ק שממשיך לשבור שיאים. מניות הטכנולוגיה הגדולות המשיכו למשוך את השוק קדימה, הפעם בחסות אמזון שזינקה אמש קרוב ל-8%. עונות הדוחות ממשיכה עם דוחות שפורסמו לפני המסחר ויפורסמו אחריו. בולטות לפני המסחר, פיליפ מוריס, קוקה קולה ולוקהיד מרטין. 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית על רקע תוכנית התמריצים הכלכלית של האיחוד, הדקס הגרמני עולה 1.6%, הקאק הצרפתי עולה 1.1% והפוטסי הבריטי מתחזק ב-0.5%. אסיה ננעלה במגמה חיובית, הבורסה בקוריאה עלתה 1.3%, טוקיו עלתה 0.7% והונג קונג עלתה 2.3%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 2.5% למחיר של 42 דולר לחבית. הזהב מתחזק, נסחר סביב 1,833 דולר לאונקיה ומתקרב לשיאו משנת 2011 אז נסחר סביב 1900 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

פיליפ מוריס (PM) - החברה דיווחה על רווח של 1.29 דולר למניה מול צפי של 1.1 דולר עם הכנסות שעקפו את ציפיות השוק. החברה בניגוד לרבות אחרות כן מספקת תחזית להמשך השנה אשר טובה ממרבית ההערכות של השוק.

לוקהיד מרטין (LMT) מדווחת על רווח של 5.79 דולר למניה מול צפי של 5.72 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מעלה את התחזית להמשך השנה. מניות החברה עולות 4% במסחר המוקדם.

איביי (EBAY) סגרה את העסקה אשר דווחה אמש ומכרה את עסקי המודעות שלה לחברה הנורווגית "אדווינטה" במחיר של 9.2 מיליארד דולר במזומן ומניות.

קוקה קולה (KO) החברה מדווחת על רווח של 42 סנט למניה מול צפי לרווח של 40 סנט. הכנסות החברה יצאו בדומה לתחזיות השוק. זוהי הפעם ה-23 מתוך 25 דוחות רבעוניים בהם החברה מכה את התחזיות. הכנסות החברה ירדו ב-29% ביחס לרבעון של שנה שעברה, הירידה החדה ביותר מאז שנות ה- 90. מניות החברה עולות 2% במסחר המוקדם.

IBM) IBM) החברה דיווחה אמש על רווח של 2.18 דולר למניה מול צפי של 2.07 דולר למניה הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק בעיקר בזכות תוצאות טובות בתחום תוכנת הענן.

UBS) UBS) הבנק השוויצרי מדווח על רווח גבוה מציפיות השוק בעיקר בזכות חטיבת בנקאות להשקעות. עוד הודיע הבנק שבעקבות התוצאות הטובות ייתכן שיחזרו לרכוש מניות בחלק השני של השנה.

אמזון (AMZN) דוחה את יום המכירות המיוחד שלה "פריים דיי" אשר מתרחש לרוב באמצע יולי למועד שאינו ידוע. למרות שאין לה מועד חדש היא עדכנה את המוכרים העצמאיים בפלטפורמה להתכונן לתחילת אוקטובר.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים