סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים קלות בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס יורד 0.2%; בורסות אירופה עולות קלות; טסלה עקפה את התחזיות אמש והמניה עולה במסחר המוקדם

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר במגמה שלילית לאחר עוד יום של עליות שערים שננעל אמש. השוק ממתין לעוד הקלות כלכליות לאזרחי ארה"ב מהבית הלבן. מדד הדאו ג’ונס ננעל לראשונה מזה כחצי שנה מעל 27000 נקודות. לפני המסחר יתפרסם דוח דורשי עבודה שבועי.

בורסות אירופה נסחרות בעליות שערים קלות, בורסות גרמניה עולה 0.35%, צרפת עולה ב-0.4% ובריטניה מתחזקת 0.6%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת עם נטייה לירידות שערים, הונג קונג התחזקה 0.8%, הקוספי בקוריאה ננעל בירידה של 0.6% ומדד שנחאי ירד ב 0.2%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1.5% למחיר של 41.7 דולר לחבית. הזהב ממשיך להתחזק ונסחר ברמה של 1,877 דולר לאונקיה ומתקרב לשיאו מ-2011 סביב 1,900 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

טוויטר (TWTR) הרשת החברתית מדווחת על זינוק חד של 34% בתנועה היומית של יוזרים אקטיביים ביחס לשנה הקודמת אך עם ירידה בהכנסות והפסד בשל הוצאה חד פעמית. מניות החברה עולות קרוב ל-7% במסחר המוקדם.

בלקסטון (BX) מדווחת על רווח של 43 סנט למניה אל מול צפי זהה. הגידול בנכס המנוהל צמח ב-12.8% ברבעון האחרון.

מיקרוסופט (MSFT) דיווחה אמש על רווח של 1.46 דולר למניה מול צפי של 1.36 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהיא מגדילה את האחיזה בשירותי הענן בשל גידול של עובדים מהבית. החברה מציינת שמגפת הקורונה האטה את המכירות לעסקים קטנים ולרשת החברתית לינקדין.

טסלה (TSLA) החברה דיווחה אמש על רווח של 2.18 דולר למניה מול צפי ל-3 סנט בלבד עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה הציגה רבעון רביעי רצוף של רווחיות וייתכן שתכנס למדד האס אנד פי 500 בשל כך.

סוות’ ווסט אייליינס (LUV) החברה דיווחה לפני המסחר על הפסד של 2.67 דולר למניה - סנט מעל לציפיות השוק. הכנסות החברה יצאו מעל תחזיות השוק. החברה ציינה שהיא צופה שהביקוש לטיסות יישאר חלש מאוד עד שייצא חיסון לוירוס הקורונה.

אמריקן איירליינס (AAL) החברה דיווחה על הפסד של 7.82 דולר למניה גבוה מהתחזית להפסד של 7.7 דולר. הכנסות החברה יצאו מעל לציפיות השוק. החברה תמכור 1.2 מיליארד מניות בכירות בשביל להגדיל את הנזילות שלה.

אוטוניישן (AN) דיווחה על רווח של 1.41 דולר למניה מול צפי נמוך של 37 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות של השוק. מניות החברה עולות 8% במסחר המוקדם לאחר שאתמול במסחר עלו בשיעור דומה.

AT&T (T) דיווחה על רווח של 83 סנט למניה מול צפי של 79 סנט והכנסות שעמדו בציפיות השוק. החברה ציינה שמגפת הקורונה השפיעה על תוצאות החברה לאורך כל מגזרי הפעילות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים