סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עונות הדוחות בארה”ב ממשיכה במלוא הכח: מקדונלדס ו M3 פספסו בתוצאות

ירידות שערים בפתיחת המסחר, דאו ג’ונס יורד 0.5%; בורסות אירופה במימושי רווחים; היום לאחר המסחר תדווח ויזה EBAY ועוד

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בירידות לאחר פתיחת שבוע חיובית אמש. עונות הדוחות צוברת תאוצה ושלל חברות דיווחו לאחר נעילת המסחר והיום לפני הפתיחה. לאחר המסחר דוחות רבים של ענקיות כמו ויזה, EBAY, סטארבקס, אקמאי טכנולוגיס ועוד. ממשל ארה"ב דוחף לתוכנית תמריצים חדשה בגובה של טריליון דולרים.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס יורד ב-0.3%, הקאק הצרפתי יורד 0.7% ובריטניה יורדת 0.2%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת, הניקיי היפני ירד 0.2%, הונג קונג עלתה 0.7%, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 1.8% ומדד שנחאי עלה ב-0.7%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות למחיר של 41.5 דולר לחבית. הזהב יורד קרוב ל-2% לאחר שאתמול קבע שיאים חדשים למתכת הזהובה. כעת נסחרת אונקיה במחיר של 1,928 דולר.

מניות בכותרות

מקדונלד’ס (MCD) פרסמה דוחות חלשים לפני המסחר עם רווח של 66 סנט למניה מול צפי ל-74 סנט. ההכנסות עקפו בצורה נאה את ציפיות השוק. הכנסות למסעדות זהות בארה"ב ירדו ב-23.9% ביחס לרבעון המקביל וגבוה יותר ביחס לירידה של 22.8% ביחס לשאר העולם. החברה רואה שיפור בתחילת הרבעון הנוכחי.

פייזר (PFE) החברה דיווחה על רווח של 78 סנט מניה מול צפי של 66 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות.

3M (MMM) החברה דיווחה על רווח של 1.78 דולר למניה מול צפי של 1.8 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות השוק. החברה אמרה שהתוצאות הושפעו לרעה בעקבות וירוס הקורונה ולמרות גידול במכירת מסכות מתוצרתה.

ריית’ון טכנולוגיות (RTN) דיווחה על רווח של 40 סנט למניה מול צפי של 12 סנט. הכנסות החברה יצאו טובות מציפיות השוק, החברה ציינה שהתוצאות אותגרו בתחום החלל המסחרי.

די אר הורטון (DHI) חברת הבנייה דיווחה על רווח של 1.72 דולר למניה מול צפי של 1.3 דולר. הכנסות החברה יצאו מעל ציפיות השוק בשל מה שהחברה מגדירה "דחיפות של קונים" בשל ריביות המשכנתא הנמוכות בארה"ב שירדו לשפל כל הזמנים.

שרווין ויליאמס (SHW) יצרנית הצבעים וחומרי ציפוי דיווחה על רווח של 7.1 דולר למניה מול צפי של 5.85 דולר עם הכנסות שיצאו מעט מתחת לצפי. החברה ציינה שהיא נפגעה ממשבר הקורונה ולמרות זאת ראתה עליה מסוימת בחלק משווקי היעד שלה.

הארלי דוידסון (HOG) דיווחה על הפסד בלתי צפוי של 60 סנט למניה מול צפי לרווח צנוע של 4 סנט. הכנסות החברה יצאו חלשות ביחס לשוק וגם היא מאשימה את וירוס הקורונה במכירות חלשות מאוד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים