סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

בורסות ארה”ב פותחות את יום המסחר בעליות שערים קלות

היום תפורסם הצהרת ועידת השוק הפתוח של הפד ובה צפויה הריבית להשאר סביב ה - 0. השוק מצפה שהפד יצהיר כי יעשה כל שידרש כדי לתמוך בהתאוששות הכלכלה

בורסות ארה"בפותחות את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר שאתמול ננעל השוק בירידות שערים וסמוך לנמוכים יומיים בחסות מניות הטכנולוגיה. היום תפורסם הצהרת ועידת השוק הפתוח של הפד ובה צפויה הריבית להשאר סביב ה-0. השוק מצפה שהפד יאמר שהוא יעשה את כל מה שצריך כדי לתמוך בהתאוששות הכלכלה וזה אומר המשך הזרמות מסיביות של כסף לשווקים.

מחר יהיה יום השיא של השבוע עם דוחות של אפל, אמזון, פייסבוק וגוגל לאחר נעילת המסחר. האנליסטים והשווקים ירצו לראות האם התאוששות במניותיהן של חברות הענק תואמות את המציאות או לא. היום לאחר המסחר ידווחו פייפאל, קוולקום, לאם ריסרץ (שבבים) ועוד.

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס עולה ב-0.1%, הקאק הצרפתי עולה 0.8% ובריטניה מתחזקת 0.3%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת, הניקיי היפני ירד 1.1%, הונג קונג עלתה 0.45%, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 0.3% ומדד שנחאי עלה ב-2%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות למחיר של 41.5 דולר לחבית. הזהב נסחר ללא שינוי לאחר שהתאושש אמש במהלך המסחר, כעת מחיר אונקיה עומד על 1,955 דולר.

מניות בכותרות

בואינג (BA) פרסמה דוחות חלשים עם הפסד של 4.79 דולר למניה מול צפי של 2.54 דולר והכנסות שהיו חלשות מהציפיות. החברה מורידה את קצב הייצור של מטוסי 737 מקס, 777X ו-787 בשל ביקושים וביטולים. למרות כל "הטוב" מניות החברה עולות 1% במסחר המוקדם.

ג’נרל מוטורס (GM) החברה דיווחה על הפסד של 50 סנט למניה מול צפי להפסד של 1.77 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לציפיות השוק. מפעלי החברה היו סגורים בחלק מהרבעון בשל וירוס הקורונה.

ספוטיפיי (SPOT) החברה דיווחה על רווח גבוה מהצפוי והכנסות נמוכות מהצפי וזה למרות גידול במספר המשתמשים המשלמים. הדבר מוכיח כמה השוק לא יודע לתמחר מבצעים כאלה ואחרים או משתמשים משלמים לפרקי זמן קצרים. מניות החברה יורדות 4% במסחר המוקדם.

ג’נרל אלקטריק (GE) דיווחה על הפסד של 15 סנט, מעל לצפי של 10 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהחברה מציינת שמגפת הקורונה פגעה בתחומי התעופה. החברה ציינה שתזרים המזומנים הפנוי היה טוב מהציפיות.

אנת’ם (ANTM) חברת הביטוח הרפואי מדווחת על רווח של 9.2 דולר למניה מול צפי של 8.87 דולר. הכנסות החברה היו בדומה לציפיות השווקים כשהרווחיות הושפעה מדחייה של טיפולים אלקטיביים בשל מגבלות הקורונה.

ויזה (V) דיווחה אמש על רווח של 1.07 דולר למניה מול צפי של 1.03 דולר. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק. הרווחיות ירדה ברבעון ב-23% בשל עליה באבטלה ברבעון האחרון.

אדבנס מיקרו דיבייסס (AMD) דיווחה אמש על רווח של 18 סנט מול צפי של 16 סנט. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק כשהחברה מעלה את התחזיות להמשך השנה. השוק אוהב למרות התמחור הנדיב והמניות מזנקות מעל 10% במסחר המוקדם לשיא חדש.

איביי (EBAY) דיווחה אמש על רווח של 1.08 דולר למניה מול צפי של 1.06 עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מעלה את תחזית הרווח להמשך השנה בשל עליה ברכישות ברשת.

אמג’ן (AMGN) דיווחה אתמול על רווח של 4.25 דולר למניה מול צפי של 3.82 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות בעיקר בשל עליה במכירה של תרופות חדשות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים