סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יציבות בפתיחת המסחר בניו יורק

דאו ג’ונס יורד 0.1%, נאסד"ק עולה 0.1%; אירופה נסחר בירידות קלות; מחיר חבית נפט יורד קרוב ל-2%

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר ביציבות, לאחר יום של שיאים חדשים במדד הנאסד"ק 100 אותו הובילו מניות אפל ומיקרוסופט שנסקו לשיאים חדשים. מניות חברות הספנות, תעופה ושאר המגזרים מוכי ומוטי הקורונה נסחרו בירידות שערים והם קרובים לשפל של חודשיים לאחר שחברת קרוזים נורווגית שחזרה לפעילות לא מזמן דיווחה על עצירת הקרוזים לאחר הדבקה המונית באחת מהספינות שלה. חברת דיסני תדווח לאחר המסחר.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית לאחר עליות חדות אתמול, הדקס יורד ב-0.5%, הקאק הצרפתי יורד 0.1% ובריטניה נסחרת ללא שינוי. באסיה ננעלו הבורסות במגמה חיובית, הניקיי היפני עלה 1.7%, הונג קונג עלתה 2%, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 1.3% ומדד שנחאי עלה ב-0.1%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 2% למחיר של 40.3 דולר לחבית. הזהב נסחר ביציבות סביב מחיר של 1,970 דולר לאונקיה, נראה שהלחץ הכי קטן בשוק יביא את הזהב מעל 2,000 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

סייברארק (CYBR) - חברת הסייבר מדווחת על רווח של 42 סנט למניה מול צפי של 27 סנט למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אולם תחזית רווח מתחת לצפיות לרבעון השלישי שולחות את המניה לירידות שערים של כ-3% במסחר המוקדם.

רשת מלונות הייאט (H) החברה דיווחה על הפסד של 1.8 דולר למניה מול צפי להפסד נמוך יותר של 1.32 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות ורשת המלונות מדווחת על המשך פגיעה ואי וודאות בביקוש למלונות לרבעון הנוכחי ולהמשך השנה.

טייק 2 אינטרקטיב (TTWO) חברת הגיימינג מזנקת מעל 4% במסחר המוקדם. החברה הוציאה דיווח מקדים לדוחות על הכנסות ורווח כפולים ברבעון האחרון בעיקר בשל הסגר בבתים ועליה בפעילות הגיימינג שהטיבו עם מותגי החברה במשחק ה NBA ו"גרנד ת’פט אוטו".

אמסרון אלקטריק (EMR) דיווחה על רווח של 80 סנט למניה מול צפי של 60 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. חברת השירותים ההנדסיים מסרה שהמכירות הושפעו ממגפת הקורונה אולם התייעלות אגרסיבית שנעשתה ברבעון האחרון העלתה את שולי הרווח. החברה מעלה תחזיות להמשך השנה.

מוסאיק (MOS) דיווחה על רווח של 11 סנט למניה מול צפי להפסד של 1 סנט. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק. הכנסות חברת הדשנים עקפו את ציפיות השוק בדגש על חקלאות ומוצרי הגנה למזון. החברה ציינה שלמגפת הקורונה יש השפעה מינורית על הפעילות שלה.

אלפביית (GOOGL) גייסה 10 מיליארד דולר באג"ח הגדול ביותר של החברה מעולם ובריביות הנמוכות ביותר של 0.45% ל-5 שנים. מראה עד כמה המצב בנכסים חסרי סיכון בקרשים ומסביר לא מעט את השתוללות של שוק המניות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים