סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יציבות עם נטייה לעליות בפתיחת המסחר בארה”ב

לאחר 4 ימי מסחר רצופים של עליות שערים במדד דאו ג’ונס. אמש ננעל המסחר במגמה חיובית, הדאו זינק 1.4% בזכות מניית דיסני

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בירידות שערים קלות ולאחר 4 ימי מסחר רצופים של עליות שערים במדד בדאו ג’ונס. אמש ננעל המסחר במגמה חיובית הדאו זינק 1.4% בזכות מניית דיסני, הנאסד"ק עלה 0.5% וסגר בשיא חדש (מספר 31 השנה). לפני המסחר יפורסם דוח תביעות דורשי אבטלה ומחר לפני המסחר יפורסם דוח התעסוקה של חודש יולי.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס יורד ב 0.9%, הקאק הצרפתי יורד 1.3% ובריטניה נחלשת בכ 1.8%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת, הניקיי היפני ירד 0.4%, הונג קונג ירדה 0.7%, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 1.3% ומדד שנחאי עלה ב 0.2%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1% למחיר של 41.8 דולר לחבית. הזהב ממשיך לנצוץ והוא מגיע למחיר של 2055 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

הילטון (HLT) פרסמה דוחות חלשים לפני המסחר והפסד כפול מהציפיות של 61 סנט למניה והכנסות חלשות גם כן. רשת המלונות סבלה קשות ברבעון האחרון מהמגפה העולמית והירידה החדה בתיירות העולמית.

רוקו (ROKU) חברת שירותי הסטרימינג דיווחה אמש על הפסד של 35 סנט למניה מול צפי להפסד גבוה יותר של 50 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה פרסמה שאי הודאות בענף הפרסום תמשך לאורך החצי השני של השנה ומניות החברה נחלשות ב 4% במסחר המוקדם.

זינגה (ZNGA) חברת משחקי האון ליין מעלה את התחזיות להמשך השנה לאחר תוצאות טובות ברבעון השני. החברה ציינה שהיא ראתה עליה בעסקיה בעיקר בשל שחקנים שנתקעו בבית ברבעון האחרון בשל הסגרים של וירוס הקורונה. מניות החברה עולות 5% במסחר המוקדם.

קוסטקו (COST) פרסמה את המכירות של יולי והיא מדווחת על עליה של 13.2% פי 2 מציפיות השוק. החברה ציינה שהיא ראתה עליה של 75% במכירות ברשת.

לייבניישן (LYN) חברת האירועים והמופעים בשידור חי דיווחה על הפסד של 2.67 דולר למניה מול צפי להפסד נמוך יותר של 2.08 דולר. הכנסות החברה יצאו נמוכות מהתחזיות כשמגפת הקורונה השפיעה מהותית על עסקי החברה וחיסלה כמעט לחלוטין את ההתכנסויות והמופיעים הגדולים.

רסטרונטס ברנדס (QSR) חברת החזקות המסעדות בניהן ברגר קינג דיווחה על רווח של 33 סנט למניה מול צפי של 29 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והיא מדווחת על חזרה של 90% מהפעילות ביחס לשנה שעברה.הוסף תגובה
  1. 2. כמה חשוב הנתון של נתוני האבטלה להיום (לל"ת)

    מאת: רמירמי | פורסם ב- 06/08/20 15:25
  1. 1. מחכים לנתוני אבטלה ב15:30 (לל"ת)

    מאת: ליטל ג'ון | פורסם ב- 06/08/20 15:16

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים