סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

אחרי שאמש שבר מדד אס.פי 500 רצף עליות של 7 ימים שהביא את המדד לגעת שוב בשיא כל הזמנים. הנשיא טראמפ הודיע אמש שארה"ב תקנה 100 מיליון חיסונים מחברת מודרנה

בורסות ארה"ב פותחות את יום המסחר במגמה חיובית אחרי שאמש שבר מדד אס.פי 500 רצף עליות של 7 ימים שהביא את המדד לגעת שוב בשיא כל הזמנים, אך בסופו של יום המסחר הוא נסוג משיא זה בשל מימושים חדים במניות הטכנולוגיה

הנשיא טראמפ הודיע אמש שארה"ב תקנה 100 מיליון חיסונים מחברת מודרנה המפתחת חיסון ניסיוני בימים אלה. האופטימיות סביב מציאת החיסון הביאה לעליות חדות במניות חברות התעופה והקרוזים.  

בורסות אירופה נסחרות בעליות שערים, הדקס עולה בשיעור קל של 0.05%, הקאק הצרפתי עולה 0.5% ובריטניה מתחזקת כ-1.3%, למרות נתוני מאקרו חלשים לפיהם הכלכלה הבריטית התכווצה ב-20% במהלך משבר הקורונה. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת, הניקיי היפני עלה 0.4%, הונג קונג עלתה 1.4%, ומדד שנחאי נחלש 0.6%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 1.5% למחיר של 45.1 דולר לחבית. הזהב מתממש בחדות מעל 2% יורד 0.4% ונסחר ב-1937 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

 

טסלה (TSLA) – החברה הכריזה על ספליט במניותיה של 5 ל-1 ואמרה שהיא רוצה שהמניות יהיו נגישות גם לעובדיה ולכלל המשקיעים. המניות הנוספות יונפקו ב-28 לאוגוסט לבעלי המניות הרשומים ב-21 באוגוסט ויחלו להיסחר תחת המבנה המפוצל ב-31 לאוגוסט.

מודרנה (MRNA)– החברה ביצעה עסקה של יותר מ-1.5 מיליארד דולר עם ממשלת ארה"ב עבור 100 מיליון מנות של החיסון הניסיוני שלה לקורונה. החיסון יימסר לאנשים ללא עלות ולממשלה תהיה אפשרות לרכוש 400 מיליון מנות חיסון נוספות

טרגט (TGT) מניותיה של החברה הקמעונאית נכנסו לרשימת "פוקוס אנליסטים" של ג’יי פי מורגן כאשר החברה צופה כי התוצאות החזקות שהציגה ברבעון הראשון ישמרו גם ברבעון השני כאשר החברה תפרסם את הדוחות שלה.

אמריקן איגל (AEO)– האנליסטים בג’יי פי מורגן מעלים המלצה למשקל עודף מ"נייטרלי" ואומרים שהחברה מתומחרת בצד הנמוך של הסקאלה וכי בראייה שנתית תקבל החברה רוח גבית מקטגוריות בגדי הקז’ואל והספורט שלה.

Roku (ROKU) - החברה דורגה כ"קנה" בסיקור חדש שפרסם בנק דויטשה, המציין כי יצרנית מכשירי הסטרימינג היא המובילה בקטגוריה עם נתח שוק כמעט 50 אחוז. האנליסטים בבנק אומרים שרוקו ביצעה עבודה מרשימה בבניית בסיס לקוחות גדול.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים