סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

האס אנד פי 500 נושק לשיאים על רקע דימום בשוק העבודה

מגמה מעורבת בפתיחת המסחר; באירופה ירידות שערים קלות; הזהב מתאושש מעט לאחר הצניחה החדה השבוע

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר במגמה מעורבת על רקע נתון דורשי העבודה השבועי שיצא על 963 אלף דורשי עבודה מול צפי של 1.1 מיליון לראשונה מאז חודש מרס. החוזה על מדד הנאסד"ק עולה קלות ואילו האס אנד פי יורד מעט.

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס יורד ב-0.3%, הקאק הצרפתי יורד 0.3% ובריטניה נחלשת כ-1%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה חיובית, הניקיי היפני עלה 1.8%, הונג קונג נסחרה ללא שינוי, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 0.2% ומדד שנחאי גם הוא ננעל ללא שינוי.

חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת ללא שינוי במחיר של 42.7 דולר לחבית. הזהב עולה קלות ועומד על 1,923 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

טפסטרי (TPR) חברת מותגי היוקרה דיווחה על הפסד של 25 סנט למניה, נמוך מהציפיות להפסד גדול יותר של 57 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות בעיקר בזכות רכישות מקוונות. מניות החברה מזנקות מעל 7% במסחר המוקדם.

אפל (AAPL) החברה מקדמת חבילה חדשה למנויים ב-אפל ONE. החבילה תאפשר למנויים לרכוש מספר שירותים דיגיטליים של החברה בהנחה. בנוסף, החברה מתכננת אפליקציית אימון חדשה בשיתוף עם פלוטון המתמחה בתחום.

M3 (MMM) החברה דיווחה על גידול במכירות של חודש יולי בגובה של 6% ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה. קצב המכירות גדל לקראת סיום החודש לאחר שבתחילת החודש הקצב היה מעט איטי יותר.

סיסקו (CSCO) דיווחה אמש לאחר המסחר על תוצאותיה לרבעון השני עם רווח של 80 סנט למניה מול צפי של 74 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. הכנסות החברה צנחו ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה והתחזית להמשך השנה יצאה חלשה מהציפיות. מניות החברה צונחות מעל 7% במסחר המוקדם.

יוניטד איירליינס (UAL) תוסיף 28 טיסות יומיות ל-4 יעדים בפלורידה בנובמבר. החברה ציינה שבמידה ומקרי וירוס הקורונה שוב יעלו במדינה הם בהחלט ישקלו צימצום מחדש של טיסות אלה.

פוסיל (FOSL) עולה קרוב ל 10% במסחר המוקדם לאחר שאמש דיווחה על הפסד נמוך משמעותית מהציפיות של 23 סנט בלבד מול צפי ל 1.71 דולר. הכנסות החברה עקפו קלות את הציפיות של יצרנית תיקי היד, שעונים ושאר אביזרי אופנה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים