סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

חברת הסייבר Pcysys גייסה 25 מיליון דולר בהובלת Insight Partners

החברה צפויה לגייס 80 עובדים נוספים עד סוף 2021, 70% מתוכם בישראל; עד היום גייסה החברה 40 מיליון דולר

הסטארט-אפ הישראלי Pcysys (פסייסיס), המפתח פלטפורמה להערכת סיכונים וחשיפות בהגנות סייבר באמצעות אוטומציה של בדיקות חדירות בארגונים, הודיע היום כי גייס 25 מיליון דולר במסגרת סבב B, אשר הובל על ידי Insight Partners בהשתתפות משקיעים קיימים, בהם קרן ההון סיכון הקנדית Ventures Awz וקרן ההשקעות האמריקנית בלקסטון.

החברה גייסה עד כה 40 מיליון דולר. ההון שגויס ישמש להמשך פיתוח הטכנולוגיה, גיוס עובדים והעמקת פעילות השיווק והמכירות בצפון אמריקה, אירופה והמזה"ת, ואסיה-פסיפיק.

חברת Pcysys (ראשי תיבות של Proactive Cyber Systems) הוקמה ב 2015 על ידי אריק ליברזון ואריק פיינגולד ומנוהלת על ידי המנכ"ל אמיתי רצון. מאז יציאתה לשוק ב-2018, צמחו הכנסותיה השנתיות בשיעור חד מדי שנה.

החברה מעסיקה כיום 60 עובדים, מתוכם 40 בישראל, ומתכוונת לגייס 80 עובדים נוספים עד סוף 2021, כ-70% מתוכם בישראל. לחברה מאות לקוחות, כולם ארגונים גדולים, בישראל, ארה"ב ובאירופה מיותר מ-15 ענפים, ובכללם בנקאות, חברות ביטוח, בתי השקעות, רשתות קמעונאות, בריאות ואנרגיה.

בין לקוחותיה בישראל: שופרסל, חברת החשמל, אלקטרה, וחלל תקשורת (Spaecom). בין לקוחותיה בעולם: חברות תקשורת כגון IP Telecom ו- Teracom AB, וחברות שירותי בריאות ובתי החולים, כגון NHS Royal Bolton Hospital, Wagerenhof, ו- Apria Healthcare.

פלטפורמת PenTera של Pcysys מבצעת את בדיקת החדירות של מערכות ארגוניות לבדיקת חוסן הסייבר שלהן, מציאת ליקויים ותיקונם. באמצעות שימוש בטכניקות פריצה אתיות (Ethical Hacking), המערכת מזהה חולשות בהגנות הסייבר. המערכת של פסייסיס מייתרת את הצורך בבודקי חדירות אנושיים והגעה פיזית למתקני הלקוחות, ומאפשרת להתמקד בתיקון של חולשות הניתנות לניצול.

בניגוד למערכות אוטומטיות אחרות, מערכת PenTera אינה דורשת ה¬¬¬תקנת "סוכני תוכנה" ברשת ומשתמשת בטכנולוגיה חדשנית - Agentless. השירות של Pcysys משתמש בטכניקות סייבר בטוחות, ללא נזק לארגון, וללא צורך בעצירת הפעילות השוטפת של החברה לצורך הבדיקה, פתרון שחוסך זמן וכסף.

בנוסף לארגונים המטמיעים את הפלטפורמה של Pcysys באופן ישיר, גם חברות ניהול שירותי אבטחת מידע ורשת (MSSPs) משתמשות במערכת PenTera לביצוע בדיקות חדירות מרחוק ללקוחותיהן (PT-as-a-Service). הפתרונות של Pcysys הפכו למשמעותיים אף יותר מאז פרצה מגפת הקורונה, שכן ניתן לנהלם מרחוק ובאופן בטוח.

אמיתי רצון, מנכ"ל Pcysys: "אנו גאים ונרגשים לצרף את Insight Partners כמשקיע מרכזי, לצד האמון המתמשך של Awz Ventures וקבוצת בלקסטון. זוהי הכרה נוספת במקום המוביל שאנו תופסים בשוק ויום גדול לשותפינו ולעובדים שלנו, אשר בזכותם הגענו לצמיחה מואצת ולשליטה בשוק".

אריק ליברזון, מייסד-שותף ו-CTO Pcysys: "מערכת PenTera ביצעה מהפכה של ממש בתחום הערכת הסיכונים לחדירות סייבר וסייעה ללקוחותינו להגביר את עוצמות הגנות הסייבר שלהן. שותפות זו עם Insight Partners תאפשר לנו לממש את חזוננו להוביל את התחום ולהעניק לכל ארגון את הכוח של צוות בודקי חדירות בתוכנה."

ירון אשכנזי, שותף מנהל בקרן Awz: "אנו גאים באבן הדרך אליה הגיעה פסייסיס מאז ההשקעה הראשונה שלנו בה ב- 2017. סייענו לחברה לחדור לשוק האמריקאי והובלנו את גיוס A בחברה יחד עם קרן בלקסטון ועתה אנו מברכים על הצטרפות קרן Insight Partners לגיוס הנוכחי."היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים