סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק, דאו ג’ונס נופל 1.4%

נאסד"ק יורד 1.02%; באירופה ירידות שערים קלות; וול מארט והום דיפו פרסמו דוחות

וול סטריט פתחה את יום המסחר השני לשבוע בירידות שערים לאחר יום מסחר חיובי אמש. המדדים המובילים נעלו את המסחר בעליות שערים כשמדד האס אנד פי 500 קובע שיא חדש יום שני ברציפות וכמוהו גם מדד הדאו ג’ונס.

מדד הנאסד"ק אומנם עלה אתמול אולם נמצא מעט מתחת לשיא ונראה שהסקטורים החלשים יותר סוגרים פערים ממניות הטכנולוגיה, המשך מגמה של השבוע האחרון. מניות וול מארט והום דיפו פרסמו דוחות לפני המסחר (הרחבה בהמשך) ואילו חברת המדד אס אנד פי הודיעה שמניותיה של טסלה יכנסו למדד המוביל בדצמבר.

בורסות אירופה במימוש רווחים היום, הדקס נחלש ב 0.4% כמו גם הקאק הצרפתי, בריטניה יורדת 1.3%. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות למחיר של 41.1 דולר, מחיר אונקיית זהב נסחרת ברמה של 1,887 דולר.

מניות בכותרות

קוסטקו (COST) עולה מעל 1% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על דיבידנד מיוחד של 10 דולר למניה, היום הקובע הוא החזקה בסוף יום המסחר של השני בדצמבר.

וול מארט (WMT) הרוויחה 1.34 דולר למניה ברבעון הנוכחי מול צפי של 1.18 דולר למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והמכירות לחניות זהות צמחו מעל לצפי. בעלי המניות פחות מתרגשים והיא עברה לירידות קלות במסחר המוקדם.

הום דיפו (HD) דיווחה על רווח של 3.18 דולר למניה מול צפי של 3.06 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. מכירות לחנויות זהות זינקו מהותית מעל הצפי הנדיב של השוק. החברה הודיעה על שיפור תוכנית הפיצויים לעובדים ומוסיפה בשל כך כ-1 מיליארד דולר בשנה. מניות החברה יורדות 1% במסחר המוקדם.

אמזון (AMZN) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שהשיקה את השירות, "אמזון בית מרקחת". החברה תאפשר ללקוחות להכניס מרשמים דיגיטליים ולקבל הביתה תרופות מרשם במשלוח, שינתנו חינם לחברי הפריים.

קוהלס (KSS) נחלשת 2% במסחר המוקדם לאחר שפספסה בשורת ההכנסות אך הצליחה להרוויח סנט ברבעון האחרון מול צפי להפסד של 43 סנט. ההכנסות לחנויות זהות נפלו מעל לצפי של השוק ורשמו ירדה של 13.3% בגלל שמגפת הקורונה פוגעת בתנועות הלקוחות.

ביידו (BIDU) פרסמה אמש דוחות עם הכנסות ורווח שעקפו את תחזיות השוק. החברה הודיעה שתרכוש את שירות הוידאו סטרימינג הסיני YY לייב במחיר של 3.6 מיליארד דולר במזומן. המניה יורדת כ 2.8% במסחר המוקדם.

טסלה (TSLA) תצטרף למדד האס אנד פי 500 כך הודיעה חברת המדדים אמש. זה יקרה לפני המסחר של ה-21 בדצמבר. לחברה שווי שוק של 387 מיליארד דולר והוא גבוה מ- 95% מהמניות במדד. מניות החברה עולות 13% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים