סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

הסתבכתם בעבירת מס? כיצד עו”ד מיסים יכול לעזור לכם

שלטונות המס ומערכת המשפט נדרשים לעבירות מס בחומרה רבה והמבצעים אותן צפויים לעונשים כבדים על פי מדרג ענישה המבטא את חומרתן

כאשר אדם מואשם בביצוע עבירות מס, הצורך בשכירות שירותו של משרד המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות אלה הוא הדבר המתבקש- שלא לומר ההכרחי- לעשות. עורך דין המתמחה בתחום עבירות מס, עשוי להיות קרש ההצלה של נאשמים, קל וחומר של מורשעים בביצוע אחד מסוגי העבירות בתחום המיסוי.

מדוע חשוב לשכור שירות של משרד המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות מס?

  1. עורכי דין המתמחים בנושאים בתחום המיסוי הפלילי והאזרחי, בעבירות כלכליות, לרבת עבירות המכונות "צווארון לבן", מכירים היטב את החוק וממילא את האופן שבו ניתן להפחית את הסיכון בהרשעת מי שמואשמים בעבירה עליו.
  2.  בעלי מקצוע ילוו אתכם בכל אחד מהשלבים, החל משלב החשד הראשוני בביצוע עבירה וכלה בסיום ההליכים (עם סיכוי גדול ורב בענישה מופחתת, אם בכלל).
  3. משרד בעל ניסיון ומיומנות משלב ידע מקצועי, חדשנות, היכרות עם הפסיקה העדכנית ביותר, מאומן בזירוז הליכים, בהפחתת הסיכון ובמזעור הזק שעלול להיגרם לחשוד ו- חלילה- למורשע בביצוע עבירות מס.
  4. המשרד מטפל בתיקים מגוונים כאשר ראיית האדם העומד במרכזם וטובתו תמיד לנגד עיניו. המשרד משקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש כדי למצות כל סיכוי לצמצום הנזק העלול להיגרם למיוצג, בין השאר, באמצעות גילוי מרצון, הסתפקות המערכת בהשתת קנס מנהלי, בתשלום כופר, בערעורים ועוד.
  5. ניסיון רב בייצוג בעבירות בכלל ובעבירות חמורות בפרט, לרבות שוחד, מרמה והפרת אמונים, גניבה ממעביד, עבירות הלבנת הון, התנהלות מקצועית מול מערכות המשפט והתקשורת.
  6. שימוש בפורטל מידע המעשיר את הקוראים בידע מקצועי חשוב ועדכני, תשובות לשאלות בנושא העבירות, מדריך שימושי וכלם להתמודדות עם חקירות והליכים פליליים.

העולם לא נחרב. תרגיעו

חשוב לדעת, כי גם כאשר אדם מואשם בעבירות מס זו לא סיבה להרגיש כי כלו כל הקצים ועולמו נחרב. הידע והניסיון של משרד מקצועי ומנוסה בייצוג נאשמים ואף מורשעים בא לידי ביטוי במיצוי כל האפשריות להסתפק בענישה מקלה, בחלופת מאסר, בתשלום כופר, ולא אחת בסגירת תיק

בשל החומרה שבה נדרשת המדינה לעבירות מס ומאחר שכל אמירה או מעשה עשויים להיות משמעותיים למיצוי הסיכוי להפחתה בעונש, מומלץ ליצור קשר לאלתר עם משרד עורכי דין המתמחה בנושא.

עלות השירות בטלה בשישים בהשוואה לסכום הכסף שנאשמים עלולים להידרש לשלם כחלק מהעונש, לכן במונחי עלות-תועלת אין כל ויכוח על חשיבות שכירת השירות וחיוניותו.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים