סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

המסחר בוול סטריט נפתח בעליות שערים

את הראלי במניות מתדלקת האופטימיות לגבי אישור החיסון של פייזר ותקוות שחבילת הסיוע שמקדם הסנאט תאושר בקרוב

הבורסות בארה"ב פותחות את יום המסחר בעליות שערים אחרי שמדדי הדאו ג’ונס ואס.פי 500 קבעו שוב שיאים חדשים אמש. את הראלי במניות מתדלקת האופטימיות לגבי אישור החיסון של פייזר ותקוות שחבילת הסיוע שמקדם הסנאט תאושר בקרוב בעוד נגיף הקורונה ממשיך להשתולל ברחבי ארה"ב.

סקר משרות פתוחות יתפרסם היום אחר הצהריים, לאחר שבתחילת השבוע דוח התעסוקה היה חלש ביותר עם 245 אלף משרות בלבד שנוספו בנובמבר, הנתון הנמוך ביותר מאז חודש מאי. דוח מלאי הנפט הגולמי צפוי גם הוא להתפרסם היום.

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס עולה 0.87% , הקאק הצרפתי מוסיף 0.25% ומדד הפוטסי הבריטי עולה 0.3%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה למחיר של 45.77 דולר, מחיר אונקיית זהב יורד לרמה של 1,863 דולר.

מניות בכותרות:

קמפבל (CPB) – יצרנית המזון דיווחה על רווח רבעוני של 1.02 דולר למניה, 11 סנט מעל ההערכות. ההכנסות עקפו גם הן את התחזיות. קמפבל העלתה את הדיבידנד הרבעוני ב-6% ל-37 סנט למניה. המניה עולה 1.5% בטרום.

ג’יי פי מורגן (JPM) – ג’ימי דימון המנכ"ל אמר שלבנק יהיו הוצאות גבוהות מהצפוי בשנת 2021 בגלל השקעות שהבנק מבצע. בכנס משקיעים של גולדמן זקס אמר שהבנק מתעניין בניהול נכסים ורכישת פינטק.

מודרנה (MRNA) – יצרנית התרופות תשתף פעולה עם רוש השוויצרית להמשך הניסוי בחיסון הקורונה, תוך שילוב של בדיקות נוגדנים של רוש, כדי להוכיח אם החיסון עובד

מקדונלדס (MCD) – זכייני הרשת אומרים שיעלו מחירים לארוחות "הפי מילס" של הרשת אם מקדונלדס תממש את כוונתה לסיים את תוכנית הסבסוד המשמשת לקיזוז עלות הצעצועים הכלולים בארוחות.

הסברו (HAS) - יצרנית הצעצועים בקבלת דירוג "קניה" בסיקור חדש של סיטי המציינת את פורטפוליו המותגים החזק של החברה ואת יכולתה לשלב את מותגי הצעצועים שלה בסרטים ובפלטפורמות הדיגיטל.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים