סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

שגעון ההנפקות בוול סטריט נמשך למרות מימושי הרווחים

תנועות קלות בפתיחת המסחר, דאו ג’ונס יורד 0.1% בעוד נאסד"ק מטפס 0.2%; בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת לאחר החלטת הריבית;

וול סטריט פתחה את יום המסחר במגמה מעורבת בסמוך לרמות הבסיס, לאחר שאתמול נסוגו המדדים מהשיאים התקופתיים ונרשמו ירידות שערים די חדות ביחס לתנודתיות התקופה. מדד האס אנד פי 500 ירד 0.8%, מדד הנאסד"ק 100 ירד 2.1%. נתון דורשי העבודה השבועי בארה"ב ממשיך להיות חלש עם 853 אלף דורשי עבודה מול צפי ל-730 אלף בלבד.

היום יבחן ה FDA את הרכב החיסון לקורונה של פייזר וביונטק על רקע שיאי תמותה ומעל 3,100 מתים אמש בארה"ב. נזכיר, שהחיסון כבר אושר בבריטניה בשבוע שעבר אך 2 עובדים משירותי הבריאות עם היסטוריה של תגובות אלרגיות הביאו את משרד הבריאות הבריטי להציע לאזרחים בעלי תגובות אלרגיות לוותר על החיסון לעת עתה. ה-FDA יבחן את הרכב החיסון של החברה המתחרה מודרנה בשבוע הבא.

הסנאט ממשיך במאמציו להגיע להסכמות בנוגע לתוכנית סיוע למשק האמריקאי לאחר שהתוכנית האחרונה תפקע בסופ"ש הקרוב. אי הגעה להסכמות ידרדרו לא מעט אמריקאים לעוני והמטרה היא להגיע להסכמה כלשהי עוד היום. AIRBNB צפויה להתחיל להסחר היום, יום בלבד אחרי ששירות השליחויות דור דאש החלה להסחר וזו זינקה בעשרות אחוזים במה שנראה כמו קדחת הנפקות ואי תמחור של סיכונים מצד המשקיעים.

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת, הבנק המרכזי משאיר את הריבית ללא שינוי ברמה של 0 ומגדיל את תוכנית רכישות האג"ח ב-500 מיליארד אירו עד למרץ 2022. הדקס יורד 0.1%, הקאק עולה 0.2% ובריטניה עולה כ 0.5%.

חבית נפט מסוג לייט עולה לרמה של 46.2 דולר, מחיר אונקיית זהב עולה קלות לרמה של 1838 דולר.

מניות בכותרות

מודרנה (MRNA) - החברה החלה בבחינה של החיסון לקורונה במתבגרים בגילאי 12-18. החברה חיסנה את המשתתף הבריא הראשון והיא צפויה לחסן עוד 3,000 נוספים במסגרת השלב הנוכחי של הניסוי.

דור דאש (SASH) שנסחרה אתמול ביומה הראשון ונסקה מעל 85% במחזור אדיר צפויה לרכז עניין מצד המשקיעים גם היום. מניות החברה לשליחויות המזון יורדות 4% במסחר המוקדם.

בסט ביי (BBY) מקבלת הורדת המלצה מגולמן זאקס מנייטרלי למכירה. בגולדמן זאקס מאוד אוהבים את הניהול של החברה אולם התמחור של המניה יקר לטענתם.

דיסני (DIS) צפויה להעלות היום כמות משמעותית של תוכנים וסרטים חדשים לשירות הסטרימינג שלה דיסני פלוס.

פייסבוק (FB) צפויה להמשיך ולרכז עניין, אחרי שאתמול הגישה ועדת הסחר הפדרלית יחד עם 48 מדינות תביעה נגד החברה . התביעות מאשימות את פייסבוק והחברות הבנות שלה ווטסאפ ואינסטגרם בהתנהלות אגרסיבית נגד תחרות ודורשים לא פחות ממכירה של 2 האחרונות.

ליוויס (LEVI) וראלף לורן (RL) מקבלות העלאת המלצה כפולה מגולדמן זאקס ממכירה לקניה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים