סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט ממשיכה לשבור שיאים, מדד האס אנד פי 500 עולה 0.5%

מדד הנאסד"ק 100 נסחר גם הוא בשיא חדש ועולה 0.6%; רוקו עולה 5.5% לשיא חדש.

וול סטריט עולה בפתיחת יום המסחר הרביעי של השבוע, מדד האס אנד פי 500 נסחר בשיא חדש מעל 3700 נקודות, הדאו גונס עולה 0.4%.  דוח האבטלה השבועי פורסם כשעה לפני פתיחת המסחר הוא מראה על 885 אלף דורשי עבודה מול צפי ל 808 אלף, השוק ממשיך להיות חלש והנתונים מראים רעה ולא התאוששות.

המשא ונתן בגבעת הקפיטול נמשך גם היום עם חבילת סיוע נוספת לנפגעי מגפת הקורונה שתעמוד על 900 מיליארד דולר. החבילה תכלול סיוע שבועי של 300 דולר הגדלת דמי אבטלה ו 600 דולר תשלום חד פעמי כמעט לכל אזרח. העסקה לא מצליחה להגיע לסיכום מספר חודשים מאז חוק שהגיע בתחילת המגפה בגובה של 2.2 טריליון דולר. המחוקקים מנסים להמנע ככל האפשר להשבתה חלקית של המשל בסופ"ש הקרוב.

נשיא צרפת עמנואל מקרון נדבק בקורונה, את המדד זה פחות מעניין והוא עולה 0.4%, בגרמניה ממשיכים קדימה עם עליה של 0.7% במדד הדקס. הפוטסי הבריטי נסחר ללא שינוי

חבית נפט מסוג לייט עולה לרמה של 48 דולרים, מחיר אונקיית זהב עולה לרמה של  1880 דולר.

מניות בכותרות

לנר (LEN) דיווחה על רווח רבעוני של 2.82 דולר למניה מול צפי של 2.37 דולר והכנסות שעקפו את תחזיות השוק. לנר ושאר חברות בניית הבתים נהנות מהביקושים הגבוהים למשכנתאות בשל הריביות הנמוכות.

רוקו (ROKU) יחד תכיל מהיום את שירות ה VOD של חברת AT&T, HBO מקס. רוקו היא החברה האחרונה שלא הכילה את השירות של החברה שהושק במאי האחרון. מניות החברה עולות 7% במסחר המוקדם.

טוויטר (TWTR) מחזירה את השימוש בפונקציית הציוץ מחדש לשגרה, לאחר שינוי שעשתה בו לרגל הבחירות בארה"ב בכדי למנוע התפשטות של מידע שגוי.

אקסנטרה (ACN) פירמת הייעוץ דיווחה על רווח של 2.32 דולר למניה מול צפי של 2.05 דולר עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה מעלה את התחזיות השנתית עם ביקוש לשירותי הענן והדיגיטל. עוד ציינה הפירמה עובדי החברה ימשיכו לעבוד מהבית בטווח זמן הקרוב. מניות החברה עולות 7% במסחר המוקדם.

רייט איד (RAD) רשת הדרגסטורים דיווחה על רווח של 40 סנט למניה מול צפי להפסד של 5 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה נהנתה מגידול בלקוחות בשל השהות בבית ושירות פארם שהיא מספקת. מניות החברה ממריאות 20% במסחר המוקדם.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים