סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ראדא צופה גידול של יותר מ - 60% בהכנסות לשנת 2021, לסך של יותר מ - 120 מיליון דולר

המנכ"ל דב סלע: "מצפים לשיפור משמעותי גם ברווחיות שלנו"

ראדא תעשיות אלקטרוניות, העוסקת בפיתוח וייצור מכ"מים טאקטיים לכוח המתמרן, מספקת תחזית הכנסות לשנת 2021: הנהלת החברה צופה כי הכנסות שנת 2021 יסתכמו ביותר מ - 120 מיליון דולר, עם צמיחה רבעונית רציפה ושיפור ברווחיות במהלך השנה.

תחזית ההכנסות מבוססת על הביקוש הגובר שמתארת החברה למכ"מים הטאקטיים של ראדא, קצב ההזמנות החדשות והצפויות, וכן צבר ההזמנות אשר התחילה ראדא לבנות לשנת 2021 ואילך. מרבית ההכנסות לשנת 2021 ינבעו ממה שמוגדר כמנוע הצמיחה של ראדא: מערכות מכמ"ים טאקטיים מבוססי תוכנה ומרובי משימות, בעיקר בשוק האמריקאי.

בסוף השבוע האחרון דיווחה ראדא על הזמנות חדשות בהיקף של 23 מיליון דולר במהלך החודשים נובמבר ודצמבר 2020. סך ההזמנות החדשות המצטבר מתחילת 2020 הגיע לשיא של 102 מיליון דולר, גידול של מעל ל - 70% בהשוואה ל - 60 מיליון דולר בשנת 2019.

מנכ"ל ראדא דב סלע: "אנו ממשיכים לחוות תקופה חסרת תקדים של צמיחה, המונעת מהשוק החדש והצומח של מכ"מים טאקטיים. ההזמנות החדשות שהתקבלו בשנה האחרונה, יחד עם צבר ההזדמנויות עליהן ענו עובדים, מספקים לנו תחזית מצוינת לשנת 2021 וביטחון רב שקצב הצמיחה הנוכחי שלנו, בשיעור של מעל ל-60%, יימשך. בנוסף, בהתחשב בשיפור שיעורי הרווחיות שלנו ומבנה ההוצאות התפעוליות, אנו מצפים לשיפור משמעותי ברווחיות שלנו".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים