סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

באווירת חג המולד: עליות בפתיחת המסחר

מצב התחלואה בארה"ב ממשיך להיות גבוה. בשלב זה נצפית התעלמות מההתרחשות באירופה בכל הנוגע למוטציה החדשה של וירוס הקורונה

וול סטריט פותחת את יום המסחר במגמה חיובית ועל רקע אווירת החג שתתקיים בסוף השבוע הקרוב. מצב התחלואה בארה"ב ממשיך להיות גבוה ובשלב זה השווקים מתעלמים מהנעשה באירופה בכל הנוגע למוטציה החדשה של וירוס הקורונה שלפי דעת כל המומחים, החיסונים הנוכחיים יהיו יעילים כלפיה. אפל תמשיך לרכז עניין לאחר הודעת החברה על כניסה לתחום הרכבים האוטונומיים. נזכיר שמחר יתקיים יום מסחר מקוצר שיסתיים ב-20:00 שעון ישראל וביום שישי לא יתקיים מסחר לרגל חג המולד.

בורסות אירופה עולות לפני חופשת הכריסמס בגרמניה זהו יום המסחר האחרון לשבוע הקרוב, המדד עולה 0.7%, הקאק הצרפתי עולה 0.6, הפוטסי הבריטי נסחר ללא שינוי. חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת ללא שינוי ברמה של 47 דולר, מחיר אונקיית זהב יורד קלות למחיר של 1862 דולר.

מניות בכותרות

פובו TV (FUBO) תמשיך לרכז עניין לאחר שהכפילה את ערכה בשלושת ימי המסחר האחרונים. נכון לכתיבת שורות אלה מניות החברה יורדות 6% במסחר המוקדם.

מרק (MRK) החברה הגיעה להסכם עם ממשלת ארה"ב לייצור של ערכת הטיפול שלה עבור הקורונה הידועה בשמה MK7110. הטיפול הוכיח יעילות בשלבים מאוחרים ומראה על ירידה בסיכויים למוות בכ-50%.

אינפוסיס (INFY) חברת המידע הטכנולוגית שבסיסה בהודו חתמה על הסכם ענן עם ענקית הרכבים דיימלר.

קלאודרה (CLDR) - חברת הענן סיכמה על הלוואה של 500 מיליון דולר לטובת צרכים ארגוניים ביניהם רכישה חוזרת של מניות. סוג של הרצת מניות מודרנית, המניה עולה 4% במסחר המוקדם.

סופרנוס פארמה (SUPN) ממריאה 33% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על תוצאות חיוביות בשלב 3 של מחקר בנושא הפרעות קשב וריכוז. החברה הגישה בקשה לתרופה לגילאי 6-17 ובהנחת תוצאות טובות מתכוונת להגיש בקשה משלימה לכלל האוכלוסייה.

פייזר (PFE) החברה חתמה עם ממשל ארה"ב על אספקה של 100 מיליון מנות חיסון לוירוס הקורונה לטובת תושבי ארה"ב. האספקה מצטרפת להזמנה מוקדמת יותר של הממשל ל-100 מיליון חיסון והאספקה של המשלוח השני צפויה בחודש יולי.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים