סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

דלק קידוחים - לאחר מחיקת ערך של מעל 50%, האם נוצרה הזדמנות קניה במנייה?

מניית דלק קידוחים עולה היום לאחר היפוך מעל רמת תמיכה, האם הסיכוי גובר על הסיכון וכדאי להיכנס?

דלק קידוחים יה"ש, עוסקת החיפוש נפט וגז ומחזיקה כ-45% ממאגר "לויתן", כ-48% משדה הגז "ים תטיס" וכ-22% משדה הגז "תמר". החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 4.56 מיליארד ₪.

שנה לא טובה בלשון המעטה עברו על יחידות ההשתתפות של דלק קידוחים עם ירידה של כ-53% מרמות בהן נסחרה בתחילת השנה ויציאה בחודש אוגוסט האחרון ממדד המניות הגדול בבורסה, ת"א 35.

ניתוח טכני

מניות החברה סבלו השנה מתנודתיות גבוהה שהגיעה לאחר ירידות שערים חדות שהחלו עד לפני חודש מרץ ושלחו את מניות החברה לירידות מרמה של 900 נקודות לרמות שפל סביב 240 נקודות בשיא המפולת בחודש מרץ האחרון.

בחודשים הבאים המניה התאוששה 3 פעמים, פעם ראשונה ל-540 נקודות, התאוששות נוספת הגיעה בחודש יולי עד לאזור של 450 נקודות וההתאוששות האחרונה שהגיעו בחל מחודש אוקטובר, הייתה הארוכה ביותר ונעצרה שוב קצת מעל 500 נקודות.

דלק קידוחים – גרף יומי

המהלך האחרון היה הבריא ביותר הן מבחינת התנודתיות הנמוכה ביחס לתיקונים הקודמים והן אורך המהלך שנמשך על פני חודשיים. בחודש האחרון המניה יצאה לתיקון יורד שנראה ונעצר בשלב זה ברמה של 363-365 נקודות שהיא שיא מחודש אוקטובר ותיקון פיבונצ’י 61.8% לכל המהלך העולה של החודשים האחרונים.

היום (א’) יש נר אישור להיפוך כלפי מעלה ויציאה מרמות התמיכה דבר שיכול לחזק את זה שהתיקון היורד מאחורינו ופנינו לתחילת גל עולה מחודש, חשוב לציין שהיפוך כזה הינו אגרסיבי ואינו מתאים לכל אחד. לכן לסוחרים היותר סולידיים צריך לתת למניה מספר ימים לצאת קדימה וחשוב מכך לייצר שפל עולה ראשוני שיעיד על כך. ירידה מתחת ל 360/5 נקודות תהיה שלילית ויכולה לשלוח את המניה מטה.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 3. no

    מאת: big | פורסם ב- 31/12/20 21:20
  1. 2. אבל זה תשובה הספר המקצועי!

    מאת: מסופר | פורסם ב- 30/12/20 14:48
  1. 1. תודה (לל"ת)

    מאת: rapitec | פורסם ב- 27/12/20 14:11

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים