סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

תנועות קלות בפתיחת המסחר בניו יורק, נאסד”ק יורד 0.14%

דאו ג’ונס ואס.פי 500 עולים 0.15% כל אחד; בורסות אירופה עולות קלות; הקונגרס אישר מענק נוסף של 2000 דולר למשפחה

שוק המניות בארה"ב נפתח במגמה מעורבת ובתנועות קלות, לאחר עוד "יום במשרד" ושיא חדש בשלושת המדדים המובילים. הבוקר המדדים יקבלו רוח גבית מאישור חבילת סיוע נוספת לתשלום פדרלי ישיר למשפחה בגובה 2,000 דולר. בית הנבחרים העביר את ההחלטה בהליך מהיר וברוב של 275 בעד ומולם 134 מתנגדים.

בורסות אירופה נסחרות במגמה והדקס הגרמני נסחר בשיא חדש הוא עולה 0.25% ונסחר מעל השיא מפברואר האחרון ברמה של 13800 נקודות. הקאק הצרפתי עולה 0.5% ופוטסי הבריטי מתחזק 2%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 48.1 דולר לחבית. מחיר אונקית זהב עולה לרמה של 1879 דולר.

מניות בכותרות

סאפ (SAP) עולה קלות וצפויה לרכז עניין גם במסחר בארה"ב לאחר שדווח כי קוואלטריקס שהיא אחת מיחידות החברה המספקת תוכנה לקשרי לקוחות הגישה הנפקה ראשונית לציבור לפי שווי של 12 מיליארד דולר, גבוה ב-4 מיליארד בהשוואה לרכישת החברה ע"י סאפ לפני שנתיים.

בואינג (BA) צפויה לרכז עניין לאחר שאמריקן איירליינס הודיעה שהיא הופכת לחברת התעופה האמריקאית הראשונה שהחזירה את מטוס 737 מקס לשירות.

עליבאבא (BABA) צפויה להמשיך ולרכז עניין לאחר שהתאוששה מעט בבורסה של הונג והיא עולה 3 אחוז במסחר המוקדם. מניות החברה נסחרות תחת לחץ בשל התערבות הממשל הסיני בפעילות החברה בכל הנוגע לתחרות.

למונייד - 44 מיליון מניות של חברת הביטוח המקוונת יפתחו למסחר היום לאחר חסימה של חצי שנה למשקיעים אשר רכשו בהנפקה. המניה ירדה בחדות ביומיים האחרונים והיא מתאוששת קלות ועולה 3% במסחר המוקדם.

ארקטורוס טרפיוטיקס (ARCT) מניותיה של חברת הביוטק צוללות כ-35% במסחר המוקדם לאחר פרסום נתונים עבור חיסון הקורונה אותו היא מפתחת. הירידות באות למרות שהחברה דיווחה על תוצאות חיובית, היא רואה ניסוי שלב 3 רק ברבעון השני של השנה וכנראה השוק מתאכזב מזה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים