סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מגל מדווחת על השלמת הרכישה של E.S.C. BAZ, יצרנית מערכות גילוי ועקיבה באמצעות וידאו

"הרכישה תגוון את היצע הפתרונות שלנו, באמצעות פתרונות וידאו חכמים מבוססי הדמיה תרמית, אשר מחזקים ומרחיבים את פורטפוליו מערכות ההגנה ההיקפית שלנו"

מגל מערכות בטחון, ספקית גלובלית של פתרונות ומוצרים משולבים לאבטחה פיזית, לרבות באמצעות מערכות ווידיאו ובקרת כניסה, מדווחת היום כי השלימה את רכישת מלוא הון המניות של E.S.C. BAZ, חברה ישראלית אשר מתמקדת בפיתוח וייצור של מערכות צבאיות לגילוי ועקיבה באמצעות וידיאו. מגל מימשה את האופציה לרכישת יתרת המניות של BAZ ושל המייסד והמנכ"ל הנוכחי, בני צבירן.

מנכ"ל מגל דרור שרון ציין כי "בהמשך לרכישת 55% ממניות BAZ ב-2018, BAZ המשיכה לצמוח ועמדה בהצלחה ביעדים העסקיים והפיננסיים שמגל הציבה. BAZ תמשיך ותאפשר לנו לגוון את היצע הפתרונות שלנו, באמצעות פתרונות וידיאו חכמים מבוססי הדמיה תרמית, אשר מחזקים ומרחיבים את פורטפוליו מוצרי מערכות ההגנה ההיקפית שלנו (PIDS), והמערכות המתקדמות לניהול וניתוח וידיאו. מגל ממשיכה לבחון רכישות פוטנציאליות על מנת להרחיב את היצע הפתרונות ואת שווקי היעד".

צבירן מסר כי "החלטת מגל להשלים את הרכישה מביעה הכרה בטכנולוגיה של BAZ ובהישגיה, וכן הערכה לצוות שלה שהשיג הכנסות שיא גבוהות לשנת 2020, למרות הקשיים שנגרמו בצל מגפת הקורונה".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים