סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בניו יורק, נאסד”ק מטפס 0.6%

המדדים מתאוששים מהירידות בתחילת השנה; אירופה נסחרת במגמה מעורבת; הזהב והנפט עולים

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר השני של השנה בעליות שערים, לאחר שאמש ירדו המדדים המובילים בשיעורים חדים של 1.2%-1.5%. השוק פתח אמש את יום המסחר בעליות אולם מהר מאוד עבר לירידות שערים חדות שהתמתנו לקראת סיום המסחר.

החשש מוירוס הקורונה הכה בשווקים לאחר שיאים של תחלואה ומוות בארה"ב. בנוסף, בחירות לסנאט בג’ורג’יה במרכז הפוקוס ביומיים הקרובים, לאחר ששיחת טלפון בין טראמפ ליו"ר ועדת הבחירות דלפה לרשת בה הוא מבקש לאתר עוד בוחרים. הבחירות לסנאט יוכרעו בג’ורגיה והם אלה שיכולים לתת רוב לנשיא החדש ביידן או להקשות עליו בעיקר בשנתיים הראשונות לכהונתו.

בורסות אירופה יורדות, הדקס והקאק נחלשים ב 0.6%, בריטניה יורדת 0.1%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות לרמה של 48.4 דולר לחבית. מחיר אונקית זהב נסחרת ברמה של 1945 דולר.

מניות בכותרות

מיקרון (MU) - לאחר זינוק של מעל 40% בחודשיים סיטי בנק נזכרו להתאים את המחיר לשוק, מעלים המלצה כפולה למניה ממכירה לקניה. המניה עולה מעל 3% במסחר המוקדם.

מודרנה (MRNA) מדווחת לבורסה שקבלה אישור חיסון ממשרד הבריאות הישראלי, שהיא המדינה השלישית המאשרת את החיסון שלה מחוץ לצפון אמריקה.

ויש גם כישלונות, עליבאבא (BABA) מתכננת לסגור את שירותי הסטרימינג למוסיקה שיאמי בחודש הבא. החברה נרכשה ע"י עליבאבא ב- 2013 במטרה לקחת נתח שוק אולם היא מחזיקה ב 2% בלבד משוק המוסיקה.

טוויטר (TWTR) רכשה את אפליקציית הפודקאסטים ברייקר בסכום שלא פורסם רק בשביל להשבית את האתר והאפליקציה. בברייקר אמרו כי הלקוחות יכולים כעת להעביר את המנויים שלהם לאפליקציות פודקאסט אחרות.

לולולמון (LULU) יצרנית הלבשת הספורט עלתה כרעיון השקעה בדויטשה בנק בעקבות הערכה שלהם לעונת מכירות חזקה בחגים. בדויטשה בנק ממתינים לעדכון רבעוני חיובי בשבוע הבא.

קוולקום (QCOM) מודיעה כי מנכ"ל החברה סטיב מולנקופ פורש והוא יוחלף ע"י היו"ר כריסטיאנו אמון ב 30 ליוני. המניה עלתה 96.7% מאז שהפך למנכ"ל החברה ב 2014, 71.7% מהעליה הגיעה ב 2020.הוסף תגובה
  1. 1. החוזים כבר לא יציבים. המוטציות לדעתי.

    מאת: סוקרטס888 | פורסם ב- 05/01/21 15:53

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים