סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת את יום המסחר במגמה מעורבת

תנודתיות נגרמת בשל מה שמסתמן כניצחון דמוקרטי ורוב לג’ו ביידן לא רק בנשיאות אלא בסנאט. סקר התעסוקה של ADP המקדים לנתון התעסוקה מראה גריעה של 123 אלף משרות מהשוק

הבורסה בארה"ב פותחת את יום המסחר במגמה מעורבת.

התנודתיות המוזרה נגרמת בשל מה שמסתמן כניצחון דמוקרטי ורוב לג’ו ביידן לא רק בנשיאות אלא בסנאט, דבר שיוכל לתת רוב למדיניות הכלכלית שלו שהיא טובה יותר לחברות הקטנות האמריקניות ופחות לתאגידי הענק שהם חברות הטכנולוגיה.

סקר התעסוקה של ADP המקדים לנתון התעסוקה פורסם לפני מספר דקות ומראה גריעה של 123 אלף משרות משוק התעסוקה, מול צפי ליצירה של 63 אלף משרות. זוהי גריעה ראשונה של משרות במשק האמריקני מאז חודש אפריל השנה ולאחר תוכנית תמריצים חסרת תקדים. נזכיר כי דו"ח התעסוקה הרשמי יפורסם ביום שישי כשעה לפני תחילת המסחר.

בורסות אירופה עולות היום למרות הסגרים והעליה בתחלואה במדינות, הדקס מתחזק 0.9%, הקאק הצרפתי עולה 0.8% בריטניה מזנקת 2.9%. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות לרמה של 50 דולר. הזהב יורד קלות לרמה של 1940 דולר לאונקיה. 

מניות בכותרות

בנק אוף אמריקה (BAC) נבחר לבחירה מועדפת ע"י דויטשה בנק וזה על סמך תחזיות חיובית לסקטור והיתרון של הבנק עם תשואות על ההון יציבות וגורמים חיובים נוספים. המניה עולה 3% במסחר המוקדם.

עליבאבא (BABA) צפויה לגייס אג"ח דולרי החודש בסכום של 5 מיליארד דולר ושיכול להגיע גם ל-8 מיליארד, כך על פי מספר מקורות שצוטטו ע"י סוכנות רויטרס.

מניות האנרגיה הסולרית סולר אדג’ (SEDG), סאן ראן (RUN), פירסט סולר (FSLR) וסאן פאוור (SPWR) צפויות לרכז עניין לאחר מה שנראה כמו ניצחון דמוקרטי בג’ורגיה מה שייתן להם את הרוב בסנאט. הנשיא הנבחר ג’ו ביידן ידוע בתמיכתו בתחום האנרגיה החלופית והמניות צפויות לעדנה ותקציבים ממשלתיים לאחר שרוב בסנאט יושג.

טסלה (TSLA) גם האנליסטים במורגן סטנלי הבינו שהם לא מבינים יותר מידי, הם מעדכנים את מחיר היעד למניה ל 810 דולר למניה לאחר שהמחיר ברח להם בפראות מעלה. גם הם לא מבינים את התופעה ופשוט מתאימים עצמם לעדר.

יוניטד הלת’ (UNH) - חברת ביטוחי הבריאות רוכשת את חברת צ’נג’ הלת’ קר במחיר של 25.75 דולר למניה במזומן, פרמיה של מעל 33% על מחיר הסגירה אמש.

וולגרינס (WBA) מוכרת את עסקי הבריאות של חברת אליאנס למפיצת התרופות אמריסורס ברגן (ABC) בתמורה ל 6.5 מיליארד דולר במניות ומזומן. אליאנס הינה חברת סיטונאות פרמצבטית אירופאית.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים