סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר, נאסד”ק מזנק 2%

אס.פי 500 מטפס 1.3%; אירופה נסחרת בעליות שערים; החוזה על הנפט נסחר מעל 50 דולר יום שלישי ברציפות

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים קלות לאחר יום היסטורי בוושינגטון. המדדים נעלו אמש את יום המסחר במגמה מעורבת, מדד הדאו ג’ונס עלה מעל אחוז לשיא חדש בעוד מניות הטכנולוגיה העיבו על המגמה החיובית כשמדד הנאסד"ק ירד 0.6%.

התשואה על האג"ח ל-10 שנים עולה מעל 1% לראשונה, כשהמשקיעים מחפשים סיכונים ומוכרים אגרות חוב לאחר ניצחון הדמוקרטיים בג’ורג’יה. עונת הדוחות החלה עם שלל מדווחות ראשונות.

לאחר ליל מהומות בוושינגטון, עם פריצה לבית המחוקקים בגבעת הקפיטול, שהסתיים עם 4 הרוגים ופצועים במה שהזכיר מדינות עולם שלישי, הקונגרס התכנס מוקדם יותר היום ואישר את כהונתו של הנשיא הנבחר ג’ו ביידן. טראמפ שנחסם בטוויטר וחלק מציוציו נמחקו ניסה להרגיע את האווירה אך המשיך לטעון שגנבו לו את הבחירות.

בורסות אירופה עולות היום. גרמניה וצרפת עולות 0.3%, בריטניה מתממשת קלות לאחר ראלי חזק בימים האחרונים. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה לרמה של 51 דולר לחבית. הזהב יורד לרמה של 1917 דולר כשהמשקיעים ממשיכים לחפש סיכון.

מניות בכותרות

וולגרינס (WBA) מדווחת על רווח רבעוני של 1.22 דולר למניה מול צפי ל-10.3 דולר. הכנסות רשת בתי המרקחת והדרגסטורים עקפו את התחזיות. החברה אמרה שהעסקים עדיין מאתגרים בשל מגפת הקורונה. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

קונסטליישן ברנדס (STZ) דיווחה על רווח למניה של 3.09 דולר מול צפי של 2.39 עם הכנסות שעקפו את קונצנזוס האנליסטים. החברה ממשיכה במסורת של הרצה עצמית והיא תרכוש מניות בשווי 2 מיליארד דולר. המניה עולה 2.5% במסחר המוקדם.

בד בת’ אנד ביונד (BBBY) הרשת לאבזור הבית פרסמה תוצאות חלשות לרבעון עם רווח של 8 סנט למניה מול צפי ל-19 סנט והכנסות שיצאו מתחת לציפיות השוק. החברה סבלה מירידה חדה בתנועה בסניפים ועוד קשיים בשל מגפת הקורונה, המניה צוללת 13% במסחר המוקדם.

DXC טכנולוגי (DXC) חברת הייעוץ בתחום ה IT היא יעד להצעת רכש של יותר מ-10 מיליארד דולר ע"י המתחרה מצרפת "אטוס", כך על פי מספר מקורות שצוטטו בסוכנות רויטרס. בשלב זה אלו דיונים ראשוניים והחברה אכן פנתה עם הצעה כלשהי, מניות החברה מזנקות 13% במסחר המוקדם.

ג’י פי מורגן צייס (JPM) הבנק מקבל העלאת המלצה לקניה מהחזק ע"י בנק אוף אמריקה סקיוריטיז.

אינוידיה (NVDA) - החברה נכנסת לרשימת הקטליזטורים של סיטי בנק על רקע חוסר בתנועה במניה לקראת תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית בשבוע הבא שע"פ סיטי יכולה להביא לעניין במניה.

וולגרינס (WBA) מוכרת את עסקי הבריאות של חברת אליאנס למפיצת התרופות אמריסורס ברגן (ABC) בתמורה ל-6.5 מיליארד דולר במניות ומזומן. אליאנס הינה חברת סיטונאות פרמצבטית אירופאית.הוסף תגובה
  1. 3. מקריאת הכותרת לבד נראה שכדאי

    מאת: taxi4u | פורסם ב- 07/01/21 15:55
  1. 2. לחדשות ספונסר מותר... (לל"ת)

    מאת: os2519 | פורסם ב- 07/01/21 15:49
  1. 1. אסור פוליטיקה וחדשות (לל"ת)

    מאת: ATUK19 | פורסם ב- 07/01/21 15:46

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים